Rośnie sieć lodziarnio-kawiarni

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Carte d’Or Café
Popularny segment gastronomii.

Franczyzowy koncept lodziarnio-kawiarni popularnym pomysłem na biznes.

Sieć lodziarnio-kawiarni Carte d’Or Café ma obecnie 51 lokalizacji (z czego 7 to jednostki własne, pozostałe franczyzowe). W ciągu ostatniego roku przybyło ponad 10 nowych lokalizacji. Planuje się, że do  końca 2016 roku sieć powiększy się o minimum 6-8 kolejnych lodziarni.

Warunki współpracy z Carte d’Or Café nie zmieniły się od początku istnienia sieci. Współpracę z nami może zacząć praktycznie każdy kto dysponuje odpowiednimi nakładami finansowymi oraz lubi ten rodzaj działalności. Minimalna inwestycja we własny lokal Carte d’Or Café wynosi
150 tys. zł CD Cafe oferuje swoim franczyzobiorcom pełne wsparcie mające na celu ułatwienie startu biznesu i zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu (pomoc w znalezieniu lokalizacji, udostępnienie usług architekta,  który pomoże zaprojektować lokal, wyposażenie lokalu w sprzęt chłodniczy oraz możliwość pozyskania profesjonalnego ekspresu do kawy). Ponadto, franczyzodawca oferuje możliwość nadzoru nad pracą nowego punktu w pierwszych miesiącach funkcjonowania, zaopatrzenie we wszystkie produkty oferowane w sieci oraz wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci – mówi Artur Czoska, członek zarządu Carte d’Or Café.

Dodaje, że segment, w którym działa marka w ostatnich latach mocno się rozwinął. Przybywa różnego rodzaju kawiarni, lodziarni czy też cukierni ale często są to nieznane marki a takim zdecydowanie ciężej jest odnieść sukces.

Na przykładzie działalności naszej sieci można zaobserwować, że klienci bardziej ufają znanym, sprawdzonym markom. Obserwując dynamikę rozwoju marki widać, że jest jeszcze w Polsce miejsce na kolejne lodziarnie Carte d’Or Café – podsumowuje Artur Czoska.

Carte d’Or Café to kompleksowy pomysł na biznes franczyzowy, działający w oparciu o ogólnoświatową i silną markę Carte d'Or. Sieć lodziarnio-kawiarni prowadzona jest przez specjalistów działających na rynku lodowym i dystrybucyjnym od ponad 10 lat. Oprócz lodów lokale działające pod tą marką oferują ciekawe kompozycje deserowe, kawę i umiejętnie dobrane produkty towarzyszące.

O szczegółach współpracy z Carte d’Or Café można dowiedzieć się odwiedzając naszą bazę systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram