Rośnie sieć hoteli spa Dr Irena Eris 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Nowo otwarty Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, położony nieopodal Parku Zdrojowego i Pijalni Wód znanego dolnośląskiego kurortu, przyjął już pierwszych gości. Hotele spa to jeden z kierunków działalności polskiej firmy kosmetycznej. Spółka rozwija też franczyzę marki Dr Irena Eris Kosmetyczne Instytuty. 

W jednym z najpiękniejszych kurortów, słynących nie tylko ze zdrowotnych właściwości wód mineralnych, ale i z największej liczby dni słonecznych otworzył się trzeci Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Ten luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel przygotował 85 pokoi i apartamentów, restaurację, kawiarnię i klub.

Przeczytaj wywiad z dr Ireną Eris: Walczmy z kompleksem polskości

Sercem hotelu jest Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z 20 gabinetami i szeroką gamą firmowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zabiegów odmładzających z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu kosmetologicznego, masaży - od klasycznych po orientalne, kuracji spa oraz zabiegów medycyny estetycznej.

W hotelu znajdą dla siebie propozycję również goście biznesowi, dla których są przygotowane dwie sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Hotel może jednorazowo obsłużyć grupę do 200 osób.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram