Rośnie sieć hoteli ibis Styles

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 stycznia 2016
Kategoria:
Foto: ibis Styles
Kolejny hotel dołączy do sieci ibis Styles.

Grupa Hotelowa Orbis rozwija sieć ibis Styles. Kolejny obiekt powstanie po modernizacji działającego już na rynku Rest Hotelu w Morach k/Warszawy. Hotel zostanie włączony do Grupy Orbis w trzecim kwartale 2017 roku.

Hotel będzie oferował 103 nowocześnie wyposażone pokoje, restaurację, sale konferencyjne a także Centrum Odnowy Biologicznej. Hotel zachowa dotychczasowy profil biznesowo-turystyczny i znajdzie się w globalnych systemach rezerwacji, dystrybucji i sprzedaży Grupy AccorHotels i Orbis.

Obiekty tworzone we współpracy z Grupą Orbis i AccorHotels wyróżniają się oryginalnością designu i funkcjonalnością stosowanych rozwiązań, dzięki temu wnętrza hotelowe zapewniają gościom wygodę i niepowtarzalny klimat. Liczymy, że rozpoznawalność i siła marki ibis Styles przyczynią się do pozyskania nowych klientów biznesowych, a w połączeniu ze zdobytym dotychczas doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku Rest Hotel-u zapewnią sukces planowanej inwestycji” – powiedział Mirosław Pietrzak, prezes firmy Rest, która jest właścicielem hotelu.

Marka „ibis Styles” obok „ibis” i „ibis budget” należy do rodziny marki ibis. ibis Styles to barwna, kojarząca się z pozytywnym myśleniem i nowoczesnością marka oferująca produkt typu „all inclusive”. Każdy hotel jest inny i unikalny, ale wszystkie oferują ten sam komfort, a w cenę pokoju wliczone są śniadania w formie bufetu i WiFi. Obecnie w 24 krajach działa 320 hoteli tej marki (prawie 30 tys. pokoi).

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram