Rośnie sieć barów z hamburgerami

Data dodania: 8 marca 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Spółka Mr Hamburger z kolejną umową franczyzową.
Foto: Mr Hamburger

W Zgierzu powstanie franczyzowy punkt gastronomiczny Mr Hamburger. Umowa współpracy partnerskiej została podpisana na okres 5 lat.

Spółka Mr Hamburger, właściciel franczyzowej sieci punktów gastronomicznych poinformowała o podpisaniu umowy franchisingowej z firmą Doskonałe Mycie S.C. reprezentowaną przez Teresę Zielińską i Jana Zielińskiego na prowadzenie punktu pod marką Mr Hamburger w Zgierzu na okres 5 lat. Jak podała spółka w komunikacie, pozostałe warunki umowy pozostają tajemnicą stron.

Sieć easy food jak nazywane są bary Mr Hamburger’a jest skierowana do osób, które żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli.

Na te potrzeby odpowiadają właśnie punkty Mr Hamburger. W IV kwartale 2015 roku funkcjonował 15 takich barów (w tym 6  własnych i 9 franczyzowych).
Spółka Mr Hamburger jest też właścicielem sieci restauracyjnej Leśne Runo, które są zlokalizowane w sąsiedztwie stacji paliwowych. Na koniec ub.r. pod tym logo działało 6 własnych restauracji.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram