Rośnie sieć barów Frankie's  

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Frankie's

Frankie's, franczyzowa sieć juice barów zwiększa swój zasięg i przenosi centralę z Wrocławia do Warszawy. Stołeczne biuro będzie kierować marketingiem i administracją.

Jak powiedziała nam przedstawicielka sieci Natalia Czyrny, obecnie Frankie's ma 6 lokali, które mieszczą się we Wrocławiu, Krakowie i Olsztynie. Bary są zlokalizowane w centrach handlowych i przy głównych ulicach miast. Połowa z nich to jednostki franczyzowe - w ciągu ostatniego roku do sieci dołączył jeden bar działający w tej formule.

Przed wakacjami planujemy kolejne dwa otwarcia, tym razem w Warszawie. Jeden z tych lokali z pewnością będzie funkcjonował jako własny. Natomiast drugi będzie franczyzowy. Przenosimy również główne biuro Frankie's z Wrocławia do Warszawy, będziemy kierować ze stolicy marketingiem oraz administracją. Wciąż poszukujemy franczyzobiorców chętnych do otwarcia lokali w największych miastach Polski – m.in. w Katowicach, Trójmieście, Łodzi i Poznaniu – dodaje Natalia Czyrny.

Frankie’s to sieć juice barów, która stawia na ciekawe połączenia prostych smaków, zdrowy tryb życia i świadome odżywianie. W menu znajdują się soki wyciskane na miejscu ze świeżych owoców i warzyw, również z dodatkiem przypraw, mleka, czy miodu. Do tego serwowane są kanapki i sałatki, których kompozycje składników stanowią pełnowartościowy posiłek.

INK

Osoby zainteresowane współpraca z siecią Frankie’s zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram