Rośnie popyt na lody z mobilnych lodziarni

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 sierpnia 2016
Kategoria:
Foto: Lodolandia
Lodolandia jest największą w Polsce siecią mobilnych punktów sprzedaży lodów świderków z automatu.

Jedna z największych sieci mobilnych lodziarni zakończy tegoroczny sezon z 253 działającymi punktami. Wywodząca się z Warszawy marka przyciąga do siebie nie tylko miłośników mrożonych deserów, ale i przedsiębiorców, którzy budują swój biznes w oparciu o sprawdzony koncept.

Wywodząca się z Warszawy marka przyciąga do siebie nie tylko miłośników mrożonych deserów, ale i przedsiębiorców, którzy budują swój biznes w oparciu o sprawdzony koncept.

Przyczepy gastronomiczne Lodolandia są zlokalizowane przy centrach handlowych oraz innych miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych. Jak mówi nam właściciel sieci Marcin Olesiak, większość partnerów to multifranczyzobiorcy, którzy mają od trzech do pięciu food trucków.

- Obecny sezon zaliczamy do udanego, z 184 punktów doszliśmy do 253. Ponadto, statystycznie lodziarnie zwiększają średnią sprzedaż rok do roku o około 7-12 % - nie kryje zadowolenia właściciel sieci.

Koncept Lodolandia charakteryzuje się tzw. „franczyzą pod klucz”, co oznacza przekazanie całego know-how prowadzenia biznesu (od pomocy w założeniu działalności gospodarczej, zdobyciu finansowania, pozyskania lokalizacji do dostarczenia w pełni wyposażonej przyczepy i kompleksowym zaopatrzeniem food-trucka).

Pełna informacja na temat współpracy biznesowej z Lodolandia znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram