Rośnie partnerska sieć outletów

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Danish Design
W salonach  Danish Design są sprzedawane bieżące kolekcje duńskich marek w outletowych cenach.

Odzieżowy outlet, który na początku tego roku uruchomił program franczyzowy ma już 6 sklepów działających w tej formule. W planach jest dalszy rozwój sieci partnerskiej.

Jak powiedział nam Bartłomiej Korcz z firmy Danish Design, najnowszy franczyzowy sklep tej marki został otwarty w Bielsku-Białej i jest szóstym salonem partnerskim. W dalszych planach firmy jest zwiększenie liczby sklepów franczyzowych.

W salonach Danish Design są sprzedawane bieżące kolekcje duńskich marek w outletowych cenach (od 30 do 80 % taniej od regularnych cen) oraz modnych dodatków (torebki, szale, paski, biżuteria itp.).

Swoim partnerom firma oferuje pomoc w doborze lokalu i negocjacjach przy podpisywaniu umowy najmu. Gwarantuje też cotygodniowe dostawy - firma dostarcza towar i odbiera na swój koszt. Zatowarowanie sklepu odbywa się na zasadach komisowych (w formie depozytu).

Ponadto, franczyzodawca wyposaża sklep w kasę fiskalną i terminal płatniczy, za które nie jest pobierana opłata.

Minimalna przewidywana suma inwestycji w franczyzowy sklep Danish Design wynosi 35 tys. zł, na które składa się wyposażenie sklepu w meble, oświetlenie, manekiny, wieszaki, kasetonony reklamowe oraz kaucja za część towaru.

Firma Danish Design działa na rynku od 15 lat, jednak dopiero na początku tego roku uruchomiła program franczyzowy. Oprócz sześciu franczyzowych sklepów, w ramach sieci działa też ponad 20 własnych salonów.

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram