Rośnie franczyzowa sieć lokali z hamburgerami

Data dodania: 3 marca 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Mr Hamburger pozyskał kolejnego franczyzobiorcę.

Sieciowa marka gastronomiczna pojawi się w kolejnej miejscowości – to będzie 10 lokal franczyzowy działający pod tą marką.

Spółka Mr Hamburger podpisała umowę franczyzową z firmą PPHU MENPOL Krzysztof Mencel. Jej przedmiotem jest współpraca w zakresie prowadzenia przez franczyzobiorcę lokalu w sieci Mr Hamburger w Słubicach o powierzchni około 100 m².  Umowa franczyzowa została zawarta na pięć lat. Planuje się, że lokal zostanie otwarty na przełomie kwietnia i maja tego roku.

W ramach współpracy franczyzowej firma PPHU MENPOL będzie korzystała z know-how dotyczącego zasad organizacji i funkcjonowania lokalu sieci Mr Hamburger, stosowanej technologii przyrządzania posiłków oraz technik sprzedaży. Franczyzowy lokal zostanie również objęty reklamą i promocją działalności sieci.

Oferta sieci easy food jak nazywany jest Mr Hamburger jest skierowana do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko. Spółka planuje dalszy rozwój sieci lokali w oparciu o franczyzę. Pod koniec 2016 roku pod marką Mr Hamburger działało 7 punktów własnych i 9 franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram