Jest apetyt na szybkie jedzenie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: McDonald’s
W tym roku pojawi się około 20 nowych restauracji franczyzowych.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy McDonald’s otworzył dwie kolejne restauracje. Powiększył także grono najemców jednej z warszawskich galerii handlowych, której otwarcie zaplanowane jest na I kwartał 2018 roku.

Restauracja McDonald’s wynajęła lokal w Galerii Rondo Wiatraczna. Bar szybkiej obsługi zajmie salę o powierzchni ponad 291 m² i na parterze, oferując również miejsca w ogródku znajdującym się na zewnątrz galerii.

Otwarcie galerii planowane jest na I kwartał 2018 roku. Obiekt powstaje w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na handlowej mapie stolicy, na terenie znanego wszystkim warszawiakom Universamu Grochów, u zbiegu ulic Grochowskiej, Alei Stanów Zjednoczonych oraz Alei Waszyngtona.

Wśród ostatnich inwestycji amerykańskiego fast-fooda w Polsce są także dwie nowe restauracji otwarte na przełomie czerwca i lipca. Jedna z nich znajduje się w Strzegomiu.

To dla nas ważne, że pierwsza restauracja McDonald’s w Strzegomiu powstała w miejscu, które będzie dogodne zarówno dla mieszkańców jak i osób w podróży. Nasz lokal znajduje się przy ważnym węźle komunikacyjnym, przy głównej trasie do Jeleniej Góry, na obwodnicy Strzegomia – powiedział Marek Borowy, licencjobiorca McDonald’s, właściciel restauracji w Nysie, Świdnicy oraz Wałbrzychu.

Kolejny (już trzeci) lokal otwarto w Rybniku. Bogdan Maziarz, licencjobiorca McDonald’s, właściciel 12 restauracji na Śląsku zaznacza, że lokal znajduje się w części handlowej miasta i w pobliżu drogi w kierunku Żor i autostrady A1. Planuje się, że do końca tego roku McDonald’s otworzy około 20 restauracji franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram