Romet rozdaje karty na rynku motocykli

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 lutego 2015
Kategoria:
Foto: Romet

Foto: Romet

Aż o 1286 % wzrosła w styczniu 2015 roku sprzedaż motocykli z silnikami do 125 cm marki Romet w porównaniu do analogicznego okresu 2014 roku. To efekt ubiegłorocznej zmiany przepisów, ale przede asortymentu takich pojazdów w ofercie Arkus & Romet.

Tegoroczną kolekcją motocykli 125 firma Arkus & Romet przypieczętowała pozycję lidera polskiej branży motocyklowej, którą zajmuje niezmiennie od 7 lat. Według najnowszych danych Przemysłu Motoryzacyjnego co piąty kupowany motocykl w Polsce to Romet.

Postawiliśmy na rozwój oferty w grupie motocykli 125 i był to strzał w dziesiątkę. Dziś, w tej najbardziej pożądanej grupie motocykli, możemy zaoferować klientom aż 17 modeli różniących się specyfikacją, funkcjonalnością i ceną. Jak pokazują wyniki sprzedaży polski klient lubi mieć wybór – mówi Damian Piotrowski, menadżer produktu Romet Motors.

Warto również przypomnieć że Arkus & Romet jest bezpośrednim importerem marki Hyosung. W tym sezonie pojawiły się tu dwie nowości klasy 125cc o mocy niespełna 15KM. Klasyczny naked GT oraz cruser GV to najmocniejsze motocykle kasy 125cc i jedyne modele z silnikami dwucylindrowymi w układzie V. Tegoroczną ofertę Arkus & Romet dopełnia 6 nowych modeli klasy 125ccm marki Keeway, której Romet jest wyłącznym importerem. Są wśród nich maxiskutery, nakedy, crusery i model TX - oferowany w wersji Enduro oraz Supermoto.

Od lutego 2014 roku Romet rozwija nową strategię współpracy partnerskiej. Oferuje takie formaty działania jak: franczyza rowerowa, motoryzacyjna i pełnoasortymentowa.

INK

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram