Romet jedną z najcenniejszych marek

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 grudnia 2014
Kategoria:
Romet prognozuje motocyklowy boom; Foto: Romet

Foto: Romet

Ponad 15 tys. konsumentów wybrało Romet jedną z najsilniejszych polskich marek w dwóch kategoriach – motocykli i skuterów oraz rowerów. W procesie certyfikacji w każdej z powyższych kategorii firmie przyznano tytuł „Created in Poland Superbrands 2014/15”.

Badania do 9. polskiej edycji Superbrands zrealizował instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. Przepytano dokładnie 15035 osób. Na badanej liście znajdowało się ponad 2,4 tys. marek konsumenckich w 110 kategoriach produktów i usług. Wśród ankietowanych mierzono znajomość marki oraz chęć do jej polecenia.

– Cieszy mnie bardzo, że klienci pamiętają o silnej, polskiej marce. Aktualnie zdecydowanie przywracamy na nowo blask srebrnemu pegazowi poprzez rozwój naszych kolekcji rowerów, skuterów i motocykli – mówi prezes Arkus & Romet Group Wiesław Grzyb.

– Znalezienie się w grupie najsilniejszych polskich marek świadczy o tym, że  produkty Rometa podobają się klientom i są w aktualnych trendach – dodaje Grzyb.

Obecnie Arkus & Romet Group to nie tylko nowoczesne fabryki rowerowe oraz fabryka skuterów i motocykli Romet Motors. To także międzynarodowy dział spedycji, z centrami logistycznymi na południu i północy Polski, sieć autoryzowanych serwisów rowerowych i motoryzacyjnych,  nowoczesna lakiernia proszkowa oraz zaplecze projektowo – konstruktorskie. Marka rozwija się zarówno poprzez zarządzanie salonami własnymi, jak i siecią franczyzową.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram