Rolnicy zaopatrują się w sieciowych sklepach

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 lutego 2017
Kategoria:
Foto: Grene
Rośnie sieć sklepów Grene.

Koncept specjalistycznego sklepu z artykułami rolniczo-technicznymi cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców działających w tej branży. W lutym br. został otwarty 140 sklep GRENE.

Latowicz, to miejscowość na Mazowszu, w której 15 lutego br. powstał nowy punkt sprzedaży GRENE. Otwarcie tej placówki było możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Jarkowski Agrohandel, która należy do Łukasza Jarkowskiego. Sklep w Latowiczu jest, obok Węgrowa i Łukowa, jednym z trzech terenowych oddziałów firmy.

To miejsce od lat jest znane rolnikom. O tym, gdzie można nabyć nasiona traw czy kukurydzy, środki ochrony roślin czy też witaminy dla zwierząt, doskonale wie każdy hodowca z bliższych i dalszych okolic. Teraz dodatkowo mają oni możliwość skorzystania z bogatej oferty części do maszyn i urządzeń rolniczych.

Nawiązanie współpracy w zakresie uruchomienia sklepu GRENE jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Latowicza i okolic, jak również ściśle nawiązuje do ważnego elementu strategii firmy, jakim jest rozwój – mówi Łukasz Jarkowski, właściciel firmy.

I dodaje: W ten sposób możemy w jeszcze większym, niż dotychczas stopniu zaopatrywać rolników w artykuły niezbędne do prowadzenia gospodarstw. Jakby nie patrzeć to połączenie idealne.

Obecnie w sieci GRENE działa ponad 50 sklepów franczyzowych. Firma planuje, że w 2020 roku pod tym szyldem będzie funkcjonowało 350 punktów handlowych. GRENE zapowiada też dalsze przekształcenie jednostki własne w placówki franczyzowe.

Sieć sklepów rolniczo-technicznych oferuje osobom decydującym się na współpracę projekt aranżacji sklepu, przeprowadzenie szkoleń dla pracowników sklepu, a także przygotowanie kampanii otwarcia placówki i wsparcie podczas całego okresu współpracy franczyzowej.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram