Rok zakończony na plusie dzięki nowo otwartym salonom Oliver Weber

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 grudnia 2009
Kategoria:

ow_logoOliver Weber jest znanym austriackim projektantem i producentem biżuterii z rodinium, srebra i stali. Od ponad 20 lat Oliver Weber tworzy własną sieć sprzedaży na całym świecie. Składa się ona obecnie z około 1750 punktów.

Produkty tej marki to niepowtarzalny design, który zachwyca i przyciąga rzesze klientów. Wszystkie oferowane przez firmę wyroby wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są anty-alergiczne, nie zawierają niklu, a kamienie użyte do ich wytworzenia to wyłącznie kryształy Swarovski®.

 

Wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest firma Semac z Warszawy, która rozwija sieć od września 2006 roku. Przedstawiciele firmy, wyjaśniają, że do rozwoju sieci (która obecnie liczy 17 punktów) zachęcali sami partnerzy, którzy chcieli nawiązać z firmą współpracę na zasadach franczyzy.

 

Jaki był ten 2009 rok? Nasz rozmówca przyznaje, że nie był on łatwy. - Zanotowaliśmy spadki sprzedaży w poszczególnych punktach. W 2009 roku uruchomiliśmy łącznie 7 nowych punktów sprzedaży, m.in. w Krakowie, Rzeszowie, Nowym Sączu i Lublinie. Ze względu na większą liczbę posiadanych punktów łącznie w mijającym roku osiągniemy ok. 10% wzrost sprzedaży - dodaje.

 

Plan na rok 2010 to otwarcie ok. 10 nowych punktów sprzedaży biżuterii Oliver Weber na terenie Polski. Semac na chwilę obecną nie planuje żadnych przejęć ani połączeń w branży.

 

Największym sieciowym konkurentem Oliver Weber jest Dyberg&Kern.

Agnieszka Grabuś

 

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram