Rewolucja cenowa i kolejne otwarcia w Intermarché

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 sierpnia 2013
Kategoria:
interW supermarketach spożywczych Intermarché klienci mogą kupić tysiące produktów w nowych, niższych nawet o 40 % cenach. Jest to prawdziwa rewolucja cenowa, tym bardziej , że zostały obniżone ceny najpopularniejszych wśród klientów produktów.

Założeniem kampanii jest wzmocnienie wizerunku supermarketów Intermarché jako sieci handlowej oferującej klientom wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.
W Intermarché zostały obniżone tysiące cen artykułów najczęściej kupowanych przez klientów. Największe, bo 40% obniżki dotyczą w znacznej części produktów z kategorii chemicznych oraz produktów marki własnej.
Wielka rewolucja cenowa nie jest akcją promocyjną lecz faktycznym obniżeniem cen produktów dostępnych w sklepach w stałej ofercie.
-Poprzez „Wielką Rewolucję Cenową” chcemy dobitnie zwrócić uwagę na atuty naszej sieci sklepów: wyjątkowo atrakcyjne ceny sprzedawanych produktów
– podkreśla Krzysztof Waligórski, pełniący funkcję Prezesa sieci Intermarché.

Ponadto poprzez nowe otwarcia sieć umacnia swoją pozycję na rynku supermarketów w Polsce. Wczoraj została uruchomiona 184 placówka franczyzowa. Nowy sklep działa w Pawłowicach i jest to już 18 punkt w regionie śląskim. W nowym sklepie na powierzchni ponad 1200 m2 można zrobić zakupy ogólno-spożywcze i przemysłowe. Klienci sklepu mogą skorzystać z około 17.000 różnego rodzaju artykułów. Uruchomiona została również wędzarnia, dzięki czemu klienci mogą zakupić tradycyjny wyrób, produkowany na miejscu, według polskich receptur przez rodzimych masarzy.

Grupa Muszkieterów dokłada wszelkich starań, by Intermarché było miejscem najbardziej przyjaznym zarówno klientom jak i pracownikom. Dla Pawłowic nowy sklep to nie tylko kolejne miejsce, gdzie można zrobić zakupy. Dla prawie 60 pracowników nowy market, to nowe miejsce pracy. Właściciele supermarketu prowadzili rekrutację wspólnie z Urzędem Pracy. Zatrudniono osoby, które miały odpowiednie przygotowanie zawodowe oraz były bez pracy.

MR

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram