Restauracyjna marka Olimp weszła do Katowic

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 listopada 2014
Kategoria:
Foto: Olimp

Foto: Olimp

W listopadzie br. została otwarta dziesiąta w tym roku restauracja Olimp. Właściciel marki, Grupa Gastromall zainaugurowała swoją działalność w Katowicach, w Centrum Biurowym Francuska.

Jest to już 28 punkt gastronomiczny najbardziej rozpoznawalnego konceptu z jedzeniem na wagę w Polsce. Obecnie sieć liczy 17 lokali własnych oraz 11 franczyzowych w najbardziej uczęszczanych  galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. Jeszcze w tym roku, połowie grudnia zainauguruje działalność Olimp Software Park Avia w Krakowie oraz Olimp w Centrum Handlowym Plaza w Poznaniu.

Marka Olimp jest największą w Polsce i najszybciej rozwijającą się siecią z jedzeniem na wagę w stałej cenie za 100 g. Została nominowana do nagrody SCF 2015 Retailers’ Awards w kategorii Restaurant & Fast Food Retailer of the Year 2015.

Restauracje Olimp to koncept pozwalający na swobodę w komponowaniu codziennego posiłku z gwarancją stałej ceny za 100 g jedzenia oraz przede wszystkim różnorodne, bogate menu. Produkty pochodzą od certyfikowanych dostawców, receptury i przepisy powstają w oparciu o wiedzę i doświadczenie cenionych kucharzy i specjalistów.

Grupa Gastromall jest właścicielem 5 marek gastronomicznych w tym najbardziej rozpoznawalnych – Olimp – Przykładamy wagę do smaku oraz Lovit. Smak dzieciństwa.

INK

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram