Reporter: Rozwój sieci w trzech formatach

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 kwietnia 2013
Kategoria:

reporter_fotaBrandbq sp. z o.o., właściciel sieci sklepów z odzieżą, planuje ekspansję swoich sklepów w trzech formatach – własnym, franczyzowym i typu outlet.

Obecnie sieć sprzedaży Reporter liczy 59 sklepów, z czego 23 salony to sklepy własne, a 34 to sklepy franczyzowe. Spółka posiada także 2 placówki outletowe. Do końca 2013 roku sieć powiększy się o 2 salony własne, 4-6 franczyzowych oraz jeden outlet.

Na dzień dzisiejszy wiadomo, że pierwsze w tym roku salony franczyzowe marki zostaną otwarte w Inowrocławiu w Galerii Solnej i w Nowym Sączu w centrum handlowym Trzy Korony. Kolejne otwarcia są w fazie przygotowawczej – trwają negocjacje umów najmu i rozmowy z franczyzobiorcami.

Brandbq sp. z o.o. posiada także 2 placówki outletowe oraz prowadzi sklep internetowy marki Reporter (sklep.reporter.com.pl) i multibrandowy sklep internetowy (answear.com.). W ofercie sklepu answear.com znajduje się ponad 150 marek ubrań, butów, dodatków, książek, albumów, kosmetyków, gadżetów, zegarków, biżuterii, a nawet rowerów z całego świata, w tym wiele niedostępnych do tej pory w Polsce.

Sklep internetowy Reporter.com.pl ruszył z końcem 2012 roku. W ofercie sklepu znajdują się odzież oraz dodatki takie jak torby, biżuteria, paski, rękawiczki dla kobiet i mężczyzn.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram