Remarketing i franczyza na Retail Congress

Autor: Redakcja
Kategoria:
Retail Congress

ECP Polska zapraszamy przedstawicieli wszystkich sieci handlowych i właścicieli sklepów do udziału w konferencji Retail Congress 2013 - już 20 i 21 listopada 2013 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI.

Konferencja to jedno z głównych wydarzeń towarzyszących IV Międzynarodowym Targom Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2013. Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta około 200 firm z Polski i Europy z zakresu wyposażenia i usług dla handlu. Wystawcy zaprezentują m.in. ofertę w zakresie projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych; towarów FMCG.

Targi odwiedzają osoby zarządzające sieciami handlowymi, oraz osoby prowadzące niezależne placówki handlowe, a także zarządcy i najemcy centrów handlowych oraz firmy dostarczające wyposażenie dla sklepów, w tym lokalni dealerzy.

Program konferencji:

I dzień - 20.11.2013 – REMODELING

Remodeling to skuteczny sposób na wzmocnienie marki sklepu w oczach klientów w czasach dużej konkurencji na rynku. Odświeżenie wizerunku to wiele korzyści i możliwości, m.in. poszerzanie oferty, wprowadzanie zmian produktowych lub nowszej strategii sprzedażowej.

Remodeling co trzy/cztery lata jest potrzebny i skuteczny. Co najważniejsze, wymaga nie tyle nakładów finansowych, co przede wszystkim strategii, know-how, wiedzy i doświadczenia. I tym wszystkim podzielą się z Państwem nasi eksperci podczas pierwszego dnia Retail Congress. Przedstawią analizę i prognozy dla polskiego rynku handlowego, zaprezentują światowe trendy sklepów różnego formatu, innowacyjne rozwiązania dla handlu wspomagające sprzedaż i zarządzanie oraz skuteczne narzędzia marketingowe.

II dzień - 21.11.2013 – FRANCZYZA

Uważa się, że franczyza to sposób na łatwy zysk oraz działalność biznesową bez ponoszenia ryzyka. Bo przecież przystępując do franczyzy, przedsiębiorca otrzymuje gotowy przepis na prowadzenie biznesu, a znana na rynku marka pomaga pozyskać klientów. Czy zawsze jednak będzie to sposób na rozwój?

Podczas konferencji eksperci opowiedzą o rynku franczyzy w Polsce, marketingu i zarządzaniu, trendach i funkcjonujących modelach. Z uczestnikami konferencji swoimi uwagami i doświadczeniami podzielą się także zaproszeni przedstawiciele dużych i mniejszych sieci handlowych w Polsce, rozwijających się w modelu franczyzowym.

Rejestracja na konferencję odbywa się przez stronę www.retailshow.pl/rejestracja.

 

Zaproszenie na Retail Show

W ramach Targów RetailShow 2013 organizowane są:

The Perfect Store - koncept sklepu spożywczego budowanego na targach, gdzie w jednej wspólnej aranżacji prezentowane są innowacyjne urządzenia, meble i wyposażenie. To wyjątkowa okazja, aby sprawdzić, wypróbować i porównać wszystkie prezentowane rozwiązania i urządzenia w praktyce.

Retail Congress - inspirująca konferencja dla sieci handlowych: trendy, nowe koncepty, design, technologie i zarządzanie. Drugi dzień konferencji poświęcony franczyzie: modele, wymagania i korzyści, projektowanie, zarządzanie, IT, prawo i księgowość.

Retail Innovations Theatre - warsztaty z zakresu projektowania i aranżacji sklepów oraz wykłady poświęcone najnowszym i skutecznym rozwiązaniom e-commerce. W programie także prezentacje innowacyjnych produktów i rozwiązań dla handlu. Wstęp wolny.

Digital Signage Trends – konferencja organizowana przez Polish Digital Signage Association przedstawiająca trendy w branży Digital Signage

Wystawa w strefach: Store Design, Retail Technology oraz Equipment & Services. Salony tematyczne: e-Commerce & mobile, Gastro, IT for Retail oraz Digital Signage.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram