Rekordowy wzrost liczby otwarć nowych lokali Fit Cake

Data dodania: 23 maja 2024
Kategoria:

Ostatnie miesiące przyniosły rekordowy wzrost liczby otwarć nowych lokali franczyzowych Fit Cake. Nowe lokale pojawiły się w Opolu, Przemyślu, Siedlcach, Poznaniu, Gdyni, Gdańsku, Tychach, Szczecinie, kontynuując misję dostarczania zdrowych, bezcukrowych słodkości na coraz szerszą skalę.

Nieustannie inwestujemy w rozwój naszej sieci, co potwierdza również intensywny program szkoleniowy dla naszych nowych franczyzobiorców. W ostatnim czasie przeszkoleni zostali franczyzobiorcy z Sanoka, Elbląga, Katowic, Zamościa, Mińska Mazowieckiego, którzy są już gotowi do otwarcia swoich pierwszych lokali i wprowadzenia mieszkańców swoich miast w świat zdrowych deserów Fit Cake – mówi Rafał Kościuk, właściciel franczyzy Fit Cake.

Ekspansja marki nie ogranicza się jednak tylko do Polski. Fit Cake dynamicznie wkracza na rynki międzynarodowe. Do lokali na Malcie, w Hiszpanii i Rumunii ostatnio dołączyły nie-cukiernie w Szwecji i Master Franczyzowy w Austrii, który wystartuje w koncówce maja .

Te strategiczne kroki stanowią ważny element naszego planu globalnej ekspansji i umacniania naszej pozycji jako lidera w branży fit deserów. Chodzi nie tylko o zwiększenie naszej obecności na międzynarodowych rynkach, ale także umocnienie naszej pozycji jako lidera w branży fit deserów poprzez zdobywanie nowych segmentów rynku i zaspokajanie potrzeb coraz szerszej grupy klientów – dodaje Rafał Kościuk.

Fit Cake to nie tylko pyszne, bezcukrowe słodkości, ale także wyjątkowa okazja biznesowa. Franczyza przyciąga coraz więcej przedsiębiorców, którzy chcą stać się częścią dynamicznie rozwijającej się rodziny przedsiębiorców i czerpać korzyści z naszego sprawdzonego modelu biznesowego. Dzięki wsparciu, know-how oraz rosnącej popularności zdrowego stylu życia, franczyzobiorcy Fit Cake mają możliwość nie tylko budowania dochodowego biznesu, ale także wpływania pozytywnie na zdrowie i życie swoich klientów.

Najważniejsze jest działanie partnerskie, bez opierania relacji na wekslach, karach za rozwiązanie umów czy procentach od obrotu. Takie podejście przynosi korzyści i pozwala utrzymać sieć wolną od wewnętrznych sporów. Nasi franczyzobiorcy pragną być zmianą, którą chcą widzieć w świecie – podsumowuje Rafał Kościuk.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 22 000 zł netto + koszt remontu i wyposażania kawiarni w zależności od stanu lokalu
  • Opłata wstępna: zgodnie z wybranym pakietem FLEX
  • Opłata bieżąca: ustalana indywidualnie lub stała kwota 800 zł netto za markę FIT CAKE przy uwzględnieniu płatności terminowych zgodnie z 14 dniowym terminem płatności
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design