Reklama we franczyzie daje zarobić 

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 grudnia 2014
Kategoria:
Foto: Piotr Peda

Branżą reklamową interesowałem się od dawna. Mając już działalność gospodarczą natrafiłem na informację o możliwości współpracy z agencją Sklep Reklamowy.pl. Po pięciu miesiącach uruchomienia oddziału moja placówka zaczęła generować zysk – mówi Piotr Peda, franczyzobiorca Sklep Reklamowy.pl z Chorzowa.

Czym się zajmował Pan wcześniej?

Przed nawiązaniem współpracy z siecią Sklep Reklamowy.pl zajmowałem się sprzedażą leków i suplementów diety prowadząc działalność gospodarczą.

Skąd pojawił się pomysł, by dołączyć do sieci Sklep Reklamowy.pl?

Pomysł pojawił się w momencie, kiedy na jednym z portali biznesowych natrafiłem na informację o możliwości otwarcia oddziału agencji reklamowej Sklep Reklamowy.pl, jednak chęć prowadzenia firmy o takim profilu działalności towarzyszyła mi już od dawna.

Co jest najtrudniejsze w tej branży?

Wydaje mi się, że najtrudniejsze z czym można spotkać się w tej branży jest zrozumienie wizji i pomysłu klienta oraz odpowiednie dobranie środków aby spełnić jego oczekiwania. Jednak za każdym razem jest to bardzo ciekawe wyzwanie przynoszące mnóstwo satysfakcji i doświadczenia.

Po jakim okresie działalności placówka zaczęła generować zysk?

W moim przypadku było to po 5 miesiącach funkcjonowania oddziału. Był to moment kiedy grono klientów znacznie powiększyło się i rozpoczęliśmy realizować bardziej wymagające zlecenia. Uważam jednak, że oddział nadal się rozwija i generowane zyski jeszcze wzrosną.

Czy ma Pan w planach otwarcie kolejnych oddziałów?

Analizując rynek i rosnące zainteresowanie siecią Sklep Reklamowy.pl mam w planach otwarcie kolejnych oddziałów, jednak na chwilę obecną należy skupić się na systematycznym zwiększaniu liczby klientów oraz jak najwyższej jakości obsługi w działającym już oddziale.

Czy ten rynek jest już dojrzały i rozwinięty?

Rynek moim zdaniem jak najbardziej jest dojrzały. Jednak branża reklamowa jest tak specyficzną branżą, iż cały czas się rozwija i będzie się rozwijała wraz ze zmieniającymi się trendami. W tej chwili na rynku mamy do dyspozycji różnorodne produkty i narzędzia do realizacji wymagających projektów. Klienci dostrzegają jak ogromne znaczenie ma odpowiednie reklamowanie swojego biznesu, a obecność takiej firmy jak Sklep Reklamowy.pl daje klientom łatwy dostęp do wielu ciekawych metod reklamy poprzez nasze oddziały lub stronę działającą jako sklep internetowy.

Rozmawiała Irina Nowochatko-Kowalczyk 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Wywiady

Data dodania: 22 września 2022
Wymarzone miejsce na Ziemi
Data dodania: 2 września 2022
Biznes w trosce o nasze środowisko
Data dodania: 25 maja 2022
Franczyza Grene na Lubelszczyźnie
Data dodania: 13 maja 2022
Włoski smak w polskim wydaniu

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram