Red Rubin coraz bliżej realizacji idei rozwoju sieci franczyzowej

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 września 2009
Kategoria:
logo_redrubin.GIF

logo_redrubin.GIFRed Rubin to niewielka sieć sklepów ze złotą, brylantową i srebrną biżuterią. Firma przymierza się do rozwoju poprzez rozbudowę sieci franczyzowej.

Firma specjalizuje się w pierścionkach z brylantami oraz obrączkach. W swojej ofercie posiada najnowsze kolekcje włoskich projektantów - bardzo często pojedyncze egzemplarze.

Red Rubin posiada 4 własne placówki (3 w Warszawie i 1 w Krakowie). Firma stale myśli o sposobach i możliwościach rozwoju. - Nie chcemy jednak, aby szybki rozwój miał wpływ na jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Zależy nam na zachowaniu bardzo wysokich standardów obsługi klienta, wyjątkowości i jakości biżuterii – mówi Monika Kostera, Marketing & PR Manager, Red Rubin.- Każda nasza decyzja musi być dokładnie przemyślana i przeanalizowana – dodaje.

Jak przyznaje nasza rozmówczyni, franczyza jako ciekawy i dający wiele możliwości, sposób rozwoju sieci bardzo zainteresował spółkę. - Jesteśmy po serii spotkań i szkoleń w tym zakresie (przeprowadzonych m.in. przez Akademię Rozwoju Systemów Sieciowych - przyp. red.). Przygotowujemy też wstępny pakiet, który będzie obejmował nasze plany rozwoju, w tym m.in. poprzez franczyzę. Mamy również częściowo przygotowane materiały do stworzenia już pełnego pakietu franczyzowego. Od wyniku naszych analiz i sytuacji na rynku zależy czy i w jakim czasie uda nam się wprowadzić system rozwoju - może właśnie poprzez franczyzę – dodaje Monika Kostera.

FwP, 4 września 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram