Razem w Lewiatanie

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 stycznia 2010
Kategoria:

lewiatanPolska Sieć Handlowa Lewiatan zakończyła rok 2009 z ok. 300 placówkami więcej niż wcześniej zapowiadała. Tuż przed końcem roku, 29 grudnia udało jej się przyłączyć sklepy zrzeszone w Stowarzyszeniu Razem z Lublina.

- Stowarzyszenie Razem niemal idealnie dopasowuje się sposobem prowadzonej działalności oraz zasięgiem geograficznym do sieci Lewiatan. Dzięki temu strefa wpływów naszej sieci obejmie prawie całą Polskę – powiedział Wojciech Kruszewski, prezes zarządu Lewiatan Holding S.A.

Sieć sklepów ogólnospożywczych należących do sieci Razem działa na terenie województwa lubelskiego, zarówno w większych miastach takch jak Lublin, Zamość, Krasnystaw czy Biała Podlaska, jak i mniejszych miejscowościach. Sieć powstała w 2002 roku i w chwili przyłączenia do Lewiatana liczyła ok. 300 placówek.

Połączenie Razem z Lewiatanem to jedno z ważniejszych wydarzeń w rodzimej branży handlowej, która w ostatnim czasie coraz intensywniej się konsoliduje. Przypomnijmy, że na ten miesiąc jest z kolei zapowiadana finalizacja umowy przejęcia spółki SPAR przez Bać-Pol.

Sieć sklepów Lewiatan liczy obecnie 2600 placówek, na polskim rynku obecna jest od 15 lat. Jej obroty na koniec minionego roku wyniosły ok. 5 mld zł. To największa pod wględem obrotów franczyzowa sieć sklepów spożywczych w Polsce.

Joanna Cabaj – Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

 

Polska Sieć Handlowa Lewiatan zakończyła rok 2009 z ok. 300 placówkami więcej niż wcześniej zapowiadała. Tuż przed końcem roku, 29 grudnia udało jej się przyłączyć sklepy zszeszone w Stowarzyszeniu Razem z Lublina.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram