Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 09 lipiec 2018

Foto: Lauren Peso Polska S.A.

Sieć, która w 2009 roku wdrożyła system franczyzowym, rok rocznie otwiera kilka oddziałów.

Lauren Peso Polska S.A. to marka znana na rynku szkoleniowo-doradczym już od 2006 r. Główne obszary działalności to szkolenia biznesowe, konsulting biznesowy, doradztwo personalne, organizacja eventów i integracji.

W tym roku przyłączyły się do naszej sieci dwa nowe podmioty. Ich lokalizacja to Bielsko Biała oraz Siedlce. Po toczących się rozmowach liczymy na to, że do końca roku podpiszemy jeszcze minimum dwie umowy franczyzy, co pozwoli zamknąć rok z czterema nowymi oddziałami. Po dwóch latach słabego zainteresowania otwarciem franczyzy w naszej branży obecny rok pokazuje znaczny wzrost zainteresowanych przystąpieniem do naszej sieci, z czego jesteśmy nad wyraz zadowoleni z uwagi na ogrom pracy, zapytań od klientów oraz olbrzymi potencjał rynku – mówi Adrian Tabor, Prezes Zarządu.

Ostatni rok to zwiększone możliwości rynkowe w związku z dużymi dofinansowaniami ze strony Podmiotowego Systemu Finansowania do usług rozwojowych, które Lauren Peso Polska S.A. oferuje klientom. Dofinansowania te są obecne na terenie całej Polski z wyjątkiem dwóch województw, co znacznie zwiększa ilość zapytań i oczywiście ilość realizacji. - Cały czas jednak nasz dochód w znacznym stopniu opiera się na rynku komercyjnym, który to zapewnia nam sukces poprzez skuteczną realizację działań rozwojowych oferowanych klientom– dodaje Adrian Tabor.

Portfolio usług jest dość duże, co pozwala kompleksowo i skutecznie obsługiwać partnerów biznesowych. - Cały czas firma pracuje nad wdrożeniami nowych usług doradczych po to, by w jeszcze bardziej profesjonalny i kompleksowy sposób zaspakajać potrzeby klientów oraz zwiększać możliwości zarabiania przez franczyzobiorców, których mamy nadzieję, będziemy mieli coraz więcej w naszej strukturze – podsumowuje Adrian Tabor.

Koszt przystąpienia do sieci wynosi 5 tys. zł, tak więc jest to franczyza niskonakładowa, gdzie zwrot z inwestycji jest bardzo szybki.

Informacja na temat oferty współpracy z Lauren Peso Polska znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych. 

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Grudzień 3, 2019
Aktualności
Autor: / Listopad 21, 2019
Aktualności
Autor: / Styczeń 22, 2020

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Marzec 13, 2020
Raporty
Autor: / Listopad 12, 2019
Im się udało
Autor: / Październik 28, 2019


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą