Randy Gage mówi: go big or go home!

Autor: Redakcja
Kategoria:
Randy Gage - 12 maja 2014 r. w Hotelu Gromada Lotnisko w Warszawie

Już 12 maja 2014 r. w Warszawie odbędzie się Seminarium „Go big or go home!”, które poprowadzi Randy Gage, światowej sławy ekspert w obszarze przedsiębiorczości, rozwoju osobistego i sprzedaży bezpośredniej. XXXVIII Seminarium Leaders in Warsaw odbędzie się w hotelu Gromada Lotnisko w Warszawie.

Randy Gage jest autorem 9 bestsellerów poświęconych rozwojowi osobistemu i przedsiębiorczości. Jego najnowsza książka „Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie”, dostępna również w języku polskim, jest bestsellerem New York Times. Na świecie nie ma prawdopodobnie osoby lepiej wykwalifikowanej w obszarze Network Marketingu niż Randy. Potwierdzają to wyniki rankingu The Top 20 Network Marketing Trainers, w którym Randy zajmuje pierwsze miejsce!

Randy przyczynił się do wprowadzenia marketingu sieciowego w wielu rozwijających się państwach i przeszkolił pracowników generujących największe zyski w dziesiątkach firm. Można wręcz zaryzykować twierdzenie, że przeszkolił większą liczbę milionerów czerpiących zyski z marketingu sieciowego, niż jakikolwiek inny żyjący specjalista. Co ważniejsze, nauki Randy'ego oparte są na rzeczywistych doświadczeniach — zarobił bowiem miliony dolarów jako dystrybutor. Doskonale wie, co sprawdza się na obecnym rynku i nauczy twój zespół, jak wspiąć się na wyżyny sukcesu.

W swojej 20-letniej karierze mówcy, Randy przemawiał w ponad 50 krajach na całym świecie, spotykając się z ogromnym zainteresowaniem rzeszy ludzi pragnących osiągnąć sukces w życiu zawodowym. W jego inspirujących prelekcjach, szkoleniach i warsztatach uczestniczyły ponad 2 miliony osób. W 2013 r. Randy został członkiem Speakers Hall of Fame a Speaker Magazine, w artykule "Who's Hot", wymienił go jako jednego z najbardziej pożądanych mówców. Jest stałym gościem największych kanałów telewizyjnych i magazynów biznesowych w tym m.in. Success, Entrepreneur, Forbes, Chicago Tribune, Inc., Network Magazine. Swoją wiedzą dzieli się z innymi również za pośrednictwem Internetu. Prowadzi bloga, na którym zamieścił ponad 1000 wpisów, jego szkolenia audio i video sprzedają się w milionach egzemplarzy, a fanpage na Facebooku polubiło ponad 118 tys. osób. Dzięki autorskiemu kanałowi Prosperity TV na You Tube, miliony ludzi na całym świecie mają możliwość poznać jego receptę na sukces i bogactwo.

Inspirujące seminarium Go big or go home!, które odbędzie się 12 maja 2014 r. w Hotelu Gromada Lotnisko w Warszawie, będzie składało się z trzech sesji tematycznych. W pierwszej z nich, „Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie”, Randy przedstawi słuchaczom autorską wizję rozwiązań, które jego zdaniem zapewnią powodzenie w nowych realiach gospodarczych. Druga sesja „Szaleni geniusze: jak myśleć twórczo i wprowadzać innowacje, będąc przedsiębiorcą” będzie dotyczyła kreatywnego myślenia natomiast w trzeciej o tytule „Daj z siebie wszystko albo daj sobie spokój!” Randy nauczy uczestników, jak opracować wspólną wizję, która nimi wstrząśnie i porwie do działania.

 

Randy Gage

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.randy.pl

Organizator: BIGRAM

Patroni biznesowi: BPCC, Superbrands, WARS

Patroni medialni: AMS, Benefit Multimedia, PNSA, Get Response, MBA Manager, THINKTANK, Gazeta MLB, Złote Myśli, Manager MLM, rankingmlm.pl, W podróży, Wydawnictwo Studio Emka, Franczyza&Biznes, Sukces

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram