Rainbow Tours w Chorzowie

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 czerwca 2008
Kategoria:

Giełdowy touroperator uruchomił z końcem maja Biuro Obsługi Klienta w Chorzowie. W związku z rozwojem czarterów z Pyrzowic, spółka skupia się na zagęszczaniu biur śląskich. Obecnie w rejonie Śląska działają już biura: dwa w Katowicach oraz po jednym w Gliwicach, Bielsku-Białej i Bytomiu. Wszytskie działają na zasadzie franczyzy.

Systematyczny i długofalowy rozwój sieci biur to jeden z głównych priorytetów, który wpisuje się w strategię Rainbow Tours. Jest to już 32 biuro w Polsce. Do końca roku planowane jest otwarcie kilku kolejnych, miedzy innymi w Częstochowie, Kaliszu i Gorzowie.
Rozwój obsługi pozwala na uzyskanie pełnej kontroli nad formą sprzedaży. Dzięki temu klienci czują się bardziej doceniani. Z kolei dla spółki sprzedaż realizowana we własnych biurach, wykazuje relatywnie niższe koszty, niż inne formy dystrybucji.
- Lokalizacja biura pozwoli z pewnością na bezproblemowe dotarcie do naszej oferty. Znajduje się ono na jednej z większych ulic handlowych. Poza tym w związku z rozwojem lotów czarterowych realizowanych przez Rainbow Tours, zdajemy sobie sprawę, że pociąga to za sobą również rozwój sieci sprzedaży.  - powiedział Remigiusz Talarek, wiceprezes Rainbow Tours

Zarząd prognozuje, że nowotowarte biuro dostarczy firmie do końca 2008 przychodów na poziomie 1 mln, a w 2009 roku co najmniej 2 mln pln.

Źródło: Informacja prasowa

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram