Rachunkowość: 4 biura w 2 tygodnie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Taniarachunkowość.pl
Franczyzowa sieć biur rachunkowych nabiera rozpędu.

Sieć biur świadcząca usługi rachunkowe nabiera rozpędu. W ciągu ostatnich dwóch tygodniu otworzyła kolejne 4 lokalizacje.

Pod działająca od 2008 roku marką taniarachunkowosc.pl działa obecnie 21 biur franczyzowych – 4 ostatnie rozpoczęły współpracę z firmą na przestrzeni zaledwie dwóch tygodni. Były to kolejno biura w Gliwicach, Lublinie i dwa we Wrocławiu.

Przedsiębiorca z Wrocławia jest właścicielem dwóch biur działających w tym mieście, inny posiada biuro w Warszawie oraz Siedlcach. Naszym planem jest, aby pod marką taniarachunkowosc.pl do końca roku pracowało minimum 30 biur w całej Polsce. Taki cel postawiliśmy sobie na początku roku i jesteśmy na dobrej drodze by go osiągnąć – mówi nam Daria Popek z taniarachunkowość.pl.

Dodaje, że celem firmy, która ma tylko jedną jednostkę własną było stworzenie systemu franczyzowego opierającego się na uczciwej współpracy. Polega ona m.in. na braku opłaty wstępnej za przystąpienie do sieci.

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom to doświadczenie w branży księgowo-rachunkowej, posiadanie lokalu oraz ubezpieczenia OC – podsumowuje Daria Popek.

Więcej szczegółów na temat współpracy z konceptem taniarachunkowość.pl znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram