Rachunki bankowe w ofercie banków. Co banki proponują klientom zamożnym?

Data dodania: 12 maja 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:

Bankowość zamożna nie jest już nowością. Klienci posiadający oszczędności, mogą liczyć nie tylko na pomoc indywidualnego doradcy, lecz także skorzystanie z wielu produktów, które wyróżniają się na tle pozostałych. Świetnym przykładem są rachunki bankowe.

Rachunki bankowe – jakie proponują banki?

Nie ma znaczenia, czy mowa o standardowej ofercie, czy też sektorze bankowości prywatnej – każdy bank stara się urozmaicić propozycje w zakresie rachunków bankowych. W efekcie zyskują klienci – mogą oni wybierać wśród rachunków:

Oszczędnościowo-rozliczeniowych – na ten rachunek najczęściej wpływa wynagrodzenie klienta, z niego również zleca on przelewy, opłaca rachunki wystawione np. przed dostawcę energii elektrycznej;
   

Oszczędnościowych – ich atutem jest fakt, że są oprocentowane, a to oznacza, że oszczędności pracują;

Walutowe – przydają się osobom często wyjeżdżającym za granicę i zarabiającym w walucie obcej.

Wszystkie powyższe rachunki bankowe znajdują się w ofercie m.in. Lion’s Banku. To bank koncentrujący się na obsłudze klientów zamożnych. Korzystając z produktów znajdujących się w jego ofercie, każdy klient może zadbać o swoje finanse.

Jesteś zainteresowany rachunkami w Lion’s Banku? Chciałbyś zawnioskować o otwarcie wybranego? A może zależy ci na zdobyciu informacji o opłatach za poszczególne transakcje? Wykaz aktualnie dostępnych w ofercie banku rachunkach znajdziesz na jego stronie internetowej, a dokładnie pod tym adresem: https://www.lionsbank.pl/konta.

Więcej niż rachunek, czyli dostęp do bankowości elektronicznej

Załóżmy, że jesteś zainteresowany założeniem rachunku walutowego. W Lion’s Banku znajdziesz Konto Lion's World Currency (więcej: https://www.lionsbank.pl/konto-walutowe). Zakładając je, możesz liczyć na wiele korzyści. Przykładowo bank nie pobiera opłat za:

    Otwarcie i prowadzenie rachunku;
    Dwa przelewy SEPA w miesiącu;
    Negocjowanie kursów walut z dealerem, przy czym kwota, od której można negocjować kurs wybranej waluty wynosi już 2 000 zł.

Powyższe korzyści to jednak nie jedyne, na które może liczyć klient zakładający rachunek bankowy w Lion’s Banku. Trzeba pamiętać również o dostępie do bankowości elektronicznej.

Lion’s Bank zdecydował się na innowacyjne rozwiązania, gdy mowa o bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu się do konta, możesz m.in.:

    Sprawdzić kwotę dostępną w gotówce i wartość majątku;
    Odczytać informacje od osobistego doradcy;
    Sprawdzić stan finansów (historię np. rachunku złotowego, lokaty walutowej, karty kredytowej, kredytu odnawialnego);
    Poznać inne produkty oferowane przez Lion's Bank;
    dodać informacje o posiadanych nieruchomościach i ich wartości.

W efekcie informacje o swoim majątku możesz zgromadzić w jednym miejscu, a to – jak z pewnością sam przyznasz – ułatwia zarządzanie nim.

Bankowość prywatna? Wcale nie jest drożej

Jako klient zamożny wcale nie musisz płacić za podstawowe operacje wykonywane z rachunku bankowego. Lion’s Bank wspiera swoich klientów w oszczędzaniu. Przykładowo zakładając rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Lion's Prime, możesz liczyć, że nie zapłacisz m.in. za wydanie karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów (zarówno w Polsce, jak i za granicą).

Zainteresowany? Załóż Konto Lion's Prime (https://www.lionsbank.pl/konto-lions-prime) i samodzielnie odkryj pozostałe korzyści płynące ze współpracy z tym bankiem.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram