Rabat Pomorze bez Marka Theusa

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 października 2009
Kategoria:

rabatpomoze.JPGW środę, 14 października, Marek Theus, który stworzył Sieć 34 i od 11 lat pełnił funkcję prezesa zarządu spółki Rabat Pomorze, zrezygnował ze stanowiska i wypowiedział umowę o pracę.

Powodem miały być różnice zdań na temat rozwoju grupy i odmienne wizje rozwoju sieci Rabat Pomorze, wchodzącej w skład giełdowej grupy Bomi, prezentowane przez jej twórcę i przez zarząd grupy. - Rozmowy z właścicielem rzeszowskiej hurtowni spożywczej Bać-Pol o wejściu w skład Bomi miały charakter bardziej marketingowy niż merytoryczny i żałuję, że nie doszło do realizacji podpisanego już listu intencyjnego - powiedział "Wiadomościom handlowym" Marek Theus.

Przypomnijmy, fiaskiem zakończyły się plany fuzji Bać-Polu z Bomi. Bać-Pol odstapił od listu intencyjnego podpisanego w lipcu. W raporcie bieżącym Bać-Pol napisał, że wycofanie się z operacji to efekt upływu terminów wyznaczonych przez strony listu intencyjnego w zakresie ustalenia parytetu udziałów stron listu intencyjnego w przyszłej strukturze.

Rabat Pomorze S.A. jest jednym z wiodących dystrybutorów produktów branży FMCG na rynku Polski północnej oraz operatorem sieci sklepów “Sieć 34″, która zrzesza ponad 1200 placówek detalicznych na terenie całej Polski.

FwP, 19 października 2009r.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram