Quiosque powiększa sieć sklepów partnerskich

Data dodania: 8 maja 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Quiosque
Quiosque ma coraz więcej sklepów partnerskich

Polska marka odzieżowa otworzyła kolejny sklep franczyzowy w województwie śląskim.

Nowy sklep został otwarty w Centrum Handlowym M1 w Zabrzu. Jest to 139 sklep działający pod tym szyldem (w tym 65 franczyzowych). Firma planuje, że w tym roku otworzy jeszcze kilka salonów.

Oferta marki jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko, ale i swobodnie w ciągu dnia – w pracy czy poza nią. Firma ma w swojej ofercie odzież w rozmiarach od 34 do 48. Kolekcja jest komplementarna, uzupełniają ją modne dodatki.

Aby zostać franczyzobiorcą Quiosque należy posiadać lokal, którego optymalna dla marki powierzchnia ma metraż od 100 m² do 130 m². Koszt inwestycji w zależności od stanu lokalu wynosi od 1 500 zł do 2 500 zł na 1m² netto.

Osoba, która myśli o otwarciu salonu pod tą marką powinna mieć na uwadze to, że tego typu biznes to bieg na długi dystans. Zainwestowane pieniądze – w zależności od lokalizacji sklepu – powinny się zwrócić po około dwóch latach od otwarcia salonu. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram