QUIOSQUE otworzy 20 nowych sklepów

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 grudnia 2017
Kategoria:
Foto: QUIOSQUE
QUIOSQUE otworzy 20 sklepów w Nowym Roku

Firma planuje, że połowa nowych salonów zostanie otwarta w ramach sieci franczyzowej.

W tym roku pod tą marką zostało otwarto około 15 nowych salonów. Grzegorz Tokarczyk dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju QUIOSQUE w rozmowie z franczyzwpolsce.pl ocenia, że pod względem rozwoju sieci franczyzowej rok 2017 był dla marki bardzo udany.

Współpracujemy zarówno z nowymi partnerami, jak i z przedsiębiorcami, którzy są z nami od lat. Tym, co nam sprzyjało była z pewnością wzrastająca liczba nowych centrów handlowych usytuowanych w mniejszych miastach. Nasza strategia rozwoju zakłada obecność w takich lokalizacjach – mówi Grzegorz Tokarczyk.

Wskazuje też na trudności związane z sytuacją na rynku pracy. Coraz trudniej znaleźć wykwalifikowanego doradcę klienta do salonu sprzedaży. Ważnym wydarzeniem było podniesiecie od stycznia 2017 roku płacy minimalnej. Dla przedsiębiorców oznacza to wyższe koszty działalności.  

My nie boimy się tego, chcemy inwestować w ludzi. Weryfikacja płac, związana z nową ustawą, była dla nas impulsem do zmian w tym obszarze. Poszliśmy o krok dalej i od początku roku podnieśliśmy podstawowe wynagrodzenie wszystkim pracownikom naszych salonów ponad wymagane minimum oraz wprowadziliśmy nowy system motywacyjny. Dodam jeszcze, że w tym roku wdrożyliśmy nowy innowacyjny program szkoleniowy dla naszych sklepów, który pozwoli nam utrzymać przewagę konkurencyjną nad innymi firmami – kontynuuje Grzegorz Tokarczyk, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju QUIOSQUE.

Dodaje, że w 2018 roku firma planuje otworzyć kolejne 20 sklepów, z czego połowę będą stanowić salony partnerskie umiejscowione w lokalizacjach, które zapewniają sukces biznesowy bazując na profilu docelowych klientek marki, czyli kobiet w wieku 35+ .

Informacje na temat warunków otwarcia parnerskiego sklepu QUIOSQUE znajdują sie w naszej bazie systemów franczyzowej.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram