Quadri Foglio we Wrześni

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 stycznia 2009
Kategoria:

Quadri Foglio otworzył 8. sklep franczyzowy. Na przyszły tydzień zaplanowane jest otwarcie następnego sklepu franczyzowego (w Inowrocławiu). Jak zapowiada Zarząd firmy w roku 2009 powstanie ok. 15-20 nowych sklepów Quadri Foglio działających na zasadzie franczyzy.

Obecnie na rynku krajowym odzież Quadri Foglio sprzedawana jest w 35 sklepach firmowych (w tym 8 sklepów franczyzowych) oraz ponad 200 sklepach partnerskich oferujących odzież dziecięcą.  Rozwój sieci sklepów Quadri Foglio wynika z coraz większego zapotrzebowania na dobrej jakości odzież dziecięcą. Sukces marki Quadri Foglio tkwi w unikalnym podejściu do odzieży dziecięcej – projektanci marki kładą największy nacisk na bezpieczeństwo użytkowania i wysoką jakość wyrobu, nie zapominając jednocześnie o najnowszych trendach modowych.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy, Quadri Foglio planuje inwestować w markę i jej wizerunek, a także w rozwój sieci sklepów firmowych, głównie działających na zasadzie franczyzy.

Redakcja, 19 stycznia 2009 r.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram