Punkt z kosmetykami po drodze

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 marca 2016
Kategoria:

Sieć stosik z kosmetykami kolorowymi otworzyła kolejne stoisko.

Myślisz o punkcie z kosmetykami kolorowymi? Otwórz własne stoisko w centrum handlowym - na linii kas, przy sklepach z odzieżą dla kobiet czy w pobliżu food courtu – radzą przedstawiciele marki Golden Rose.

Sieć stosik z kosmetykami kolorowymi otworzyła kolejne stoisko, które mieście się Galerii Vivo w Stalowej Woli.

Stoisko Golden Rose zostało otwarte na początku marca, znajduje się między sklepami Apart i 4F – mówi nam Urszula Sypniewska, kierownik ds. marketingu i PR.

Punkty z kosmetykami tej marki są otwierane w centrach i galeriach handlowych. Obecnie w ramach sieci Golden Rose działa ponad 70 stoisk z kosmetykami.

Duży wpływ na prosperowanie stoiska ma jego umiejscowienie w galerii handlowej ponieważ nie w każdym miejscu jest taki sam przepływ ludzi.

Przy wyborze miejsca należy pamiętać, że nie wszystkie miejsca nawet w bardzo dobrej galerii handlowej są odpowiednie dla stoiska Golden Rose. Nie można uogólnić i napisać, że któreś z pięter galerii jest szczególnie odpowiednim miejscem, ponieważ każda galeria jest inna – radzi Agnieszka Sęczkowska, kierownik ds. rozwoju sieci detalicznej Golden Rose.

Marka Golden Rose jest obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Łączy w sobie atrakcyjną cenę i wysoką jakość produktów. Jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków kolorowych produkowanych przez firmę Erkul Cosmetics - jednego z liderów na światowym rynku kosmetycznym.

Więcej szczegółów na temat współpracy z Golden Rose znajduje się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram