Przybywa Multifoodów

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 lipca 2010
Kategoria:
multifood_2W połowie lipca Multifood STP uruchomi piątą restaurację należącą do sieci. Będzie ona zlokalizowana we Wrocławiu. Kolejne najprawdopodbniej powstaną w Łodzi i Gliwicach.

Najnowszy lokal będzie się mieścił w centrum handlowym Korona. Będzie to kolejna, trzecia placówka własna Multifoodu. Oprócz nich do sieci należą także już dwie restauracje franczyzowe. Wszystkie zlokalizowane są we Wrocławiu.

– Sukces na lokalnym rynku gastronomicznym zaostrzył nasz apetyt – mówi Marzena Krupińska, dyrektor ds. rozwoju sieci Multifood STP. – Postanowiliśmy więc pójść o krok dalej i stworzyć ogólnopolską sieć restauracji STP. Liczymy na to, że na fali rosnącej popularności franczyzy w Polsce odniosą one porównywalny do wrocławskiego sukces. Jeszcze w tym roku otworzymy 3 lokale partnerskie. Wszystko wskazuje na to, że pojawią się one w Łodzi i Gliwicach. Nie wykluczamy również innych lokalizacji.

W nowej wrocławskiej restauracji STP – podobnie jak w pozostałych – obowiązywać będzie stała cena na wszystkie dania: 1 kg – 28,5 zł. Przez pierwsze 2 tygodnie będzie jednak taniej w związku z promocją „Testuj nas za połowę ceny”. W menu oprócz tradycyjnych polskich dań znajdą się również sałatki i surówki, a jeśli będzie takie zapotrzebowanie, jadłospis zostanie rozszerzony o potrawy zagraniczne.

Otwarcie restauracji Multifood STP to koszt rzędu 300-500 tysięcy złotych, choć może też przekroczyć tę kwotę. Jeden z franczyzobiorców sieci przyznaje, że musiał zainwestować 1 mln zł (wywiad z Rafałem Gubałą można przeczytać tutaj). Na zwrot zainwestowanego kapitału można jednak liczyć w okresie od 12 do 24 miesięcy.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram