Przybywa franczyzowych szkół grupy 2BLC

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 grudnia 2014
Kategoria:
Foto: Szkoła Matematyki 2plus2 w Ostrawie

Oferta franczyzy polskiej Grupy Edukacyjnej 2BLC zdobywa coraz większe uznanie w kraju i za granicą. W tym roku spółka pozyskała prawie 30 nowych franczyzobiorców.

Na chwilę obecną w ramach sieci 2plus2 działa 60 szkół matematycznych (w tym 4 własne) oraz 12 placówek Cyfrowej Akademii (w tym 2 własne oddziały). W 2014 roku pozyskaliśmy łącznie prawie 30 nowych franczyzobiorców – mówi nam Marcin Kruszyński, dyrektor 2BLC.

Spółka z powodzeniem rozwija koncepty edukacyjne również za granicą. Jak zaznacza Marcin Kruszyński na innych rynkach jest coraz ciekawiej. Zagraniczne oddziały zdobywają coraz więcej osób chętnych do nauki. Liderem jest Ostrawa, która ma już 40 uczniów. Ukraina też rośnie w siłę mimo niestabilnej sytuacji politycznej. 

Pojawiają się pierwsze zgłoszenia w Serbii. Kilka tygodni temu pisaliśmy nasz międzynarodowy konkurs matematyczny we wszystkich krajach, w których jesteśmy. Chcemy ustabilizować oddziały zagraniczne i powoli szukać nowych biorców licencji – kontynuuje dyrektor Grupy Edukacyjnej 2BLC.

Dodaje, że oferta franczyzy pozostaje aktualna. Cechuje ją dobra cena na wejście, pełna opieka i wsparcie w prowadzeniu szkoły a przede wszystkim uczestnictwo w już największej w Polsce sieci nauki przedmiotów ścisłych, gdzie wszyscy franczyzobiorcy doskonale ze sobą współpracują. 

Takiej siły nie osiągnie się w pojedynkę – podsumowuje Marcin Kruszyński.

INK 

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram