Przybywa franczyz w nieruchomościach

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 września 2009
Kategoria:

metrohouse_fotka.jpgPod koniec sierpnia zostało uruchomione nowe biuro Metrohouse. Z kolei w Koszalinie uruchomiono kolejne biuro PÓŁNOC Nieruchomości S.A.

Metrohouse S.A. w ostatnich miesiącach coraz intensywniej rozwija sieć franczyzową placówek. Po uruchomieniu biur franczyzowych w Kartuzach, Iławie, Konstancinie-Jeziornej i na warszawskim Ursynowie oraz dwóch własnych placówek we Wrocławiu, to już siódma lokalizacja Metrohouse w tym roku. – Do końca roku zamierzamy otworzyć następne biura, także w Warszawie, mówi Mariusz Kania, prezes zarządu Metrohouse. – Wielu naszych franczyzobiorców wywodzi się z oddziałów macierzystych spółki, co dowodzi, że nasz system pracy sprawdza się w praktyce, dodaje Mariusz Kania.

Dla sieci PÓŁNOC Koszalin stanowi wejście na nowy region Polski, zachodnio - pomorski. Jest to już 4 placówka franchisingowa otwarta w tym roku i jednocześnie kolejny krok zmierzający w kierunku umacniania pozycji sieci na północy kraju. - Nasza ekspansja podąża nie tylko w kierunku północnym ale również w inne regiony kraju. Aktualnie w organizacji są już kolejne biura na Śląsku, w Częstochowie, Bydgoszczy i Poznaniu, ponadto prowadzone są kolejne zaawansowane rozmowy, których efektem będą nowe placówki w nowych lokalizacjach w Polsce. Każdy kontakt jest dla nas cenny, wnosi nowe doświadczenie i pozwala dalej się rozwijać - podała spółka.

FwP, 8 września 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram