Więcej firm na licencji 

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Drogeria, pizzeria, mobilne lodziarnie, stoisko z telefonami i akcesoriami GSM, to przykłady niektórych biznesów na licencji uruchomionych w tym tygodniu.

O kolejnych otwarciach poinformowała firma Wojtex, właściciel kilku konceptów gastronomicznych. Do franczyzowej sieci pizzerii Biesiadowo dołączył lokal w łódzkiej dzielnicy Widzew. Powiększa się też Sieć Restauracji Western Chicken.

 Podpisaliśmy właśnie umowę na pierwszy lokal Western Chicken w galerii handlowej. Tym razem nasz przepyszny kurczak w panierce zawita do Gorzowa Wielkopolskiego – poinformował właściciel marki.

Kolejny Western Chicken pojawił się też w Wałczu. Wojtex przymierza się też do otwarcia lokalu Rybkodajnii w nowo powstającej Galerii Handlowej Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim. Jak informuje Wojtex, bar zostanie otwarty w październiku tego roku. Rośnie także sieć mobilnych lodziarni Lody Bonano, które zawitały do Sieniawy i Łodzi.

Po gastronomii czas na zakupy. W Żabnie przy Placu Grunwaldzkim po gruntownej modernizacji ruszył kolejny lokal sieci Drogerie Polskie. 80-metrowy sklep jest jednym z trzech należących do firmy Nikola. Został praktycznie stworzony od zera przez zespół projektowo-wdrożeniowy Drogerii Polskich. Remont trwał półtora tygodnia. Właściciel drogerii przyznaje, że efekt przerósł jego oczekiwania. „Obroty wzrosły o połowę. Zastanawiałem się nad sprzedażą sklepów, dziś zdecydowałem, że będę remontował kolejne drogerie” – powiedział  Tomasz Sozański, właściciel firmy.

Natomiast w Sosnowcu pojawił się punkt Teletorium, który znajduje się w markecie E.Leclerc. „Czeka tu szeroki wybór telefonów i akcesoriów GSM” - zachęca operator sieci franczyzowej.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram