Przybędzie konsultantów ślubnych

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 kwietnia 2011
Kategoria:
slubna_pracowniaW połowie kwietnia Ślubna Pracownia przeprowadziła pierwsze szkolenie dla konsultantów ślubnych w ramach nowych zasad rekrutacji do sieci. Wkrótce mają ruszyć dwa nowe oddziały.

- Na początku maja nastąpi otwarcie nowego oddziału Ślubnej Pracowni w województwie lubuskim, z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim. Natomiast w drugiej połowie roku oficjalnie ruszy oddział w Krakowie - zapowiada Zuza Kuczbajska, właścicielka Ślubnej Pracowni.

Firma rozwija się poprzez franczyzę od 2007 roku. Obecnie jej oddziały znajdują się w Warszawie (centrala), Olsztynie, Gdańsku, Katowicach oraz w Londynie. Wcześniej franczyzobiorców było więcej, ale część z nich wykruszyła się z sieci. Z tego powodu na początku tego roku Ślubna Pracownia wprowadziła nowe zasady rekrutacji.

Jej najważniejszym elementem jest trzydniowe szkolenie, w trakcie którego przyszli konsultanci mogą lepiej zapoznać się ze specyfiką tego biznesu. Mogą z niego skorzystać także osoby, które nie chcą zostać franczyzobiorcami, ale zamierzają prowadzić samodzielny biznes. Dla nich jednak kurs jest odpłatny. Pierwsze szkolenie właśnie się odbyło, a w jego efekcie dwie osoby zdecydowały się przystąpić do sieci Ślubnej Pracowni.

Firma zamierza kontynuować rekrutację franczyzobiorców, w szczególności zależy jej na osobach z największych miast w regionach, w których Ślubna Pracownia nie ma jeszcze swojego oddziału. Opłata za przystąpienie do sieci waha się od 10,5 do 20 tys. zł netto w zależności od obszaru działania danego franczyzobiorcy.

Poprzez franczyzę rozwija się jeszcze jedna sieć zrzeszająca konsultantki ślubne - Perfect Moments. Podobnie jak w Ślubnej Pracowni, można zauważyć w niej rotację. Obecnie, oprócz oddziału centralnego w Kielcach, należy do niej 5 jednostek franczyzowych.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram