Przybędzie kilkadziesiąt salonów odzieżowych we franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 września 2009
Kategoria:
moodo_logo.jpg
moodo_logo.jpgSieci odzieżowe przygotowują się to otwarcia kolejnych sklepów. Taki ruch zapowiada Miss Trendy, spółka VCO SA właściciel salonów odzieżowych Volcano oraz polska firma odzieżowa Moodo, prowadzona przez Moodo Urban Fashion Modę.

O rozwoju sieci myśli także grupa R&D. Plany zakładają stworzenie w ciągu 36 miesięcy sieci liczącej około 50 salonów Guess. Do uruchomienia franczyzowych punktów handlowych w kilku polskich miastach przygotowuje się także toruńska firma Torpo. Pierwszy taki sklep ma zostać otwarty w Poznaniu.

Sieć odzieżowa Miss Trendy obejmuje obecnie 20 sklepów w całej Polsce, a do końca roku ma powstać 10 kolejnych punktów pod tym szyldem. Sieć kusi franczyzobiorców niskimi kosztami otwarcia sklepu, które rozpoczynają się od 25 tys. Volcano wyprzedziło Miss Trendy o trzy oczka i obecnie dysponuje 23 sklepami. Przedstawiciele spółki zapowiadają kolejne otwarcia jeszcze w 2009 roku. Trzecia z wymienionych na wstępie sieci - Moodo – urosła do 70 lokali. W maju, w rozmowie z portalem www.franczyzawpolsce.pl Grzegorz Kwinta Dyrektor ds.Handlowych Moodo Urban Fashion Mode mówił, że zgodnie z założeniami przyjętymi wcześniej w 2009 roku firma realizować będzie plan rozwoju sieci sklepów franczyzowych. Moodo zapowiada powiększenie sieci do 80 sklepów franczyzowych. Jak przyznał nasz rozmówca, jest to odpowiedni moment na tego typu działania. Tempo rozwoju sieci wskazuje na to, ze deklaracje te zostaną spełnione. Suma inwestycji, jaką powinien dysponować potencjalny franczyzobiorca wynosi od 40 tys. zł.  

FwP , 16 września 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram