Przybędzie jeszcze 20 salonów Bizzarto

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 października 2009
Kategoria:
bizzarto.jpg

bizzarto.jpgTrzy lata temu FMT Tombea zdecydowała się na rozwój sieci franczyzowej. Dziś funkcjonuje 50 salonów z marką Bizzarto.

Trzy lata temu firma zdecydowała się na rozwój sieci franczyzowej - aby poprawnie realizować dostępność produktu na terenie całego kraju, tym samym dystrybucję numeryczną. Dziś funkcjonuje 50 salonów Bizzarto. A już w listopadzie zostanie uruchomiony kolejny. Docelowo FMT Tombea chce mieć jeszcze około 20 salonów, głównie w dużych miastach, w dobrych centrach handlowych wyposażenia wnętrz. W małych miastach (50-100 000 mieszkańców) zazwyczaj mieści się jeden sklep, w większych są to dwie placówki. Aby przystąpić do sieci maneży dysponować kapitał em w wysokości 100 000 zł oraz lokalem o powierzchni 200-250 m2.

Jak przyznaje Małgorzata Jeżowska, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu FMT Tombea konkurencja wśród sieci franczyzowych w branży jest znacząca. - Perspektywy są obiecujące. Rynek będzie na pewno rósł - dodaje. FMT Tombea zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości mebli tapicerowanych.

Firma powstała w 1990 r., jako jeden z pierwszych producentów, którzy robili meble ciekawe wzorniczo. W ofercie znajdowały się nie tylko typowe wersalki i fotele, lecz kilkanaście modeli, w różnych stylach, co wyróżniało Tombea na rynku. Początkowo Firma zatrudniała kilka osób, nieustający rozwój sprawił, że łączna powierzchnia wszystkich budynków fabryki to obecnie ok. 10 tys m kw. Powiększyło się też zatrudnienie - do ponad 300 osób. Wraz ze zwiększaniem się liczby wykwalifikowanych pracowników i możliwości produkcyjnych, zaczęły się pojawiać w ofercie meble, które „wyrastały” poza markę TOMBEA – markę „popularną”, dostępną dla wszystkich. Były to produkty nawiązujące wzorniczo do wzornictwa włoskiego, stworzone dla osób, które poszukują mebli o nowoczesnej stylistyce i ciekawej linii wzorniczej, które komfort i najwyższą jakość cenią najbardziej. Tak powstała marka i cały koncept Bizzarto Collezione.

Obecnie funkcjonują dwie marki – Tombea i Bizzarto.

FwP, 22 października 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram