Przepis na sukces od przedsiębiorczych kobiet

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Plakat 1 Legnicki Dzień Sukcesu
Zaproszenie dla przedsiębiorczych kobiet.

Mega energia i moc przedsiębiorczych kobiet wypełni całą Legnicę! Zapraszamy wszystkie panie, które prowadzą swój biznes oraz wszystkie te, które to rozważają. Weź ze sobą wizytówki, będziesz miała okazję poznać wiele pań, które być może Cię zainspirują lub z którymi nawiążesz współpracę!

Zapraszamy na pierwsze legnickie spotkanie, które odbędzie się już 10 czerwca 2016 r. w Hotelu Sękowski w Legnicy ul. Gliwicka 15.
Podczas wydarzenia wystąpią nasi prelegenci:

EWA BŁACHNIO - aktorka, artystka kabaretowa, do 2014 roku związana z kabaretem Limo. Absolwentka politoligii i dziennikarstwa na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą prowadzi audycję „Poliż temat” w radio RMF FM. Podzieli się z uczestnikami ogromną ilością swojej pozytywnej energii, opowie o drodze do sukcesu, pomoże odpowiedzieć na pytanie: jak osiągnąć sukces?

BEATA TADLA - zapewne nie trzeba przedstawiać. Związana była z radiem: początkowo z Radiem Legnica, potem warszawskim Radiem Eska, następnie Super FM i Radiem Plus. Współpracowała z TV Puls, TVP i TVN. Od 2005 do 2012 roku związana była z TVN24, gdzie prowadziła: serwisy informacyjne, Magazyn 24 godziny, Fakty po Faktach i Fakty po południu. Od 2007 do 2012 roku w duecie z Piotrem Marciniakiem prowadziła weekendowe wydania Faktów w TVN.

Od 2012 roku do 3 stycznia br. była gospodynią głównego wydania Wiadomości TVP1. Od września 2013 roku do stycznia 2016 roku prowadziła w TVP Info program Dziś wieczorem nadawany po głównym wydaniu Wiadomości. Prowadziła także poniedziałkowe wydania porannego programu TVP1 - Kawa czy herbata? Beata Tadla opowie nam o czynnikach warunkujących sukces, o osobach otaczających nas, opowie o swojej drodze do sukcesu.

ALEKSANDER SIENKIEWICZ - Uznany trener. W swojej pracy wychodzi od indywidualnego potencjału sprzedawcy i preferencji klienta. Stawia na personalizowaną, doradczą sprzedaż, która zapewnia satysfakcję obu stronom transakcji. Licencjonowany Trener Structogram®, trener Nowej Psychologii Sprzedaży. Autor, publicysta, mówca konferencyjny i doradca biznesowy. Aleksander Sienkiewicz opowie nam o "Sprzedaży w Twoim stylu" - jak pozyskać i utrzymać klienta sprzedając mu nasz produkt zgodnie z samym sobą, bez żadnych manipulacji.

MAGDALENA PAŃCZUK - Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Gra muzykę klasyczna i rockową. Większość swojego życia poświęciła skrzypcom, gra od 21 lat. Opracowuje własne utwory muzyczne. Współpracuje z Jerzym Słotą z grupy Vox, Tadeuszem Olchowskim oraz Mobilstudio. Koncertowała dla wielu znanych firm i osobistości jak również z Międzynarodową Orkiestrą Symfoniczną „Europea”.

Ponadto w programie :
- przerwy kawowe
- wymiana kontaktów – networking
- konkursy z cennymi nagrodami
- stoiska firm partnerskich
- kolacja z prelegentami i uczestnikami wydarzenia (dodatkowo płatna)

ZAPRASZAMY !

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram