Firma ze Śląska otworzy bar pod marką Mr Hamburger

Data dodania: 3 października 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Przedsiębiorca ze Śląska otworzy bar pod marką Mr Hamburger

Mr Hamburger podpisał kolejną umowę franczyzy. Nowy lokal partnerski o powierzchni około 200 m² zostanie uruchomiony wiosną tego roku w Sosnowcu.

Zarząd spółki Mr Hamburger poinformował, że 2 października br. została podpisana umowa franczyzy z firmą Raf–Transport z siedzibą w Sosnowcu. Przedmiotem umowy jest współpraca stron w zakresie prowadzenia przez franczyzobiorcę lokalu w sieci Mr Hamburger w Sosnowcu, którego powierzchnia wynosi około 200 m².

Jak podano w komunikacie, uregulowania umowy w zakresie obowiązków i odpowiedzialności stron z tytułu należytego wykonywania umowy, są tożsame ze standardami rynkowymi obowiązującymi dla umów franczyzowych.

Współpraca została zawarta na czas oznaczony od dnia 2 października 2017 r. do 1 października 2022 r. Na mocy postanowień umowy, deklarowany przez partnera termin na otwarcie lokalu w sieci Mr Hamburger został wyznaczony na maj – czerwiec 2018 r.

O szczegółach współpracy z siecią Mr Hamburger można dowiedzieć się z naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram