Promocyjne warunki w American Chinese Food

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 czerwca 2012
Kategoria:
American Chinese Food
AMERICAN-CHINESE-FOOD

Promocja czy rabat to świetny sposób na zachętę. Sprawdza się w każdym biznesie. Dlatego AMCF Sp. z o.o. właściciel sieci American Chinese Food przygotował dla przyszłych Franczyzobiorców promocyjne warunki przystąpienia do sieci.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych partnerów, sieć obniża opłatę wstępną do 2000zł, a w pierwszych czterech miesiącach opłata franczyzowa to koszt jedynie 500zł/m-c. Są to wszystkie opłaty z tytułu licencji w miesiącu.

- Pierwsze miesiące są zawsze najtrudniejsze w każdym biznesie a na pewno w gastronomii. Przede wszystkim franczyzobiorca ponosi spore koszty aby otworzyć lokal, musi też zainwestować całą energię, aby pozyskać klientów i zdobyć określoną pozycję na rynku. Chcąc przyspieszyć zwrot nakładów finansowych poniesionych przez franczyzobiorcę, postanowiliśmy obniżyć opłatę miesięczną w okresie początkowym - mówi Marcin Pertkiewicz, specjalista ds. rozwoju sieci.

W ramach opłaty wstępnej Franczyzodawca zapewnia pełne wsparcie przy poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji, negocjacjach umów najmu, udostępnia rabaty dla sieci u autoryzowanych dostawców, przeprowadza rekrutację i szkolenie personelu oraz Franczyzobiorcy, a także wspólnie zarządza restauracją w pierwszych dniach działalności.

Punkt American Chinese Food można otworzyć już na powierzchni 40m2, sieć zapewnia projekt architektoniczny oraz co najważniejsze projekt technologiczny, który jest konsultowany z sanepidem. Wizyta, odbiór i pozwolenie na działalnośc jest tylko formalnością. Sieć nie zarabia na procesie otwierania lokalu, zapewnia wręcz rabaty ustalone z dostawcami co powoduje niskie koszty uruchomienia restauracji.

- Franczyzobiorca we własnym zakresie może zdecydować się na indywidualny wybór dostawców, jedynie co musi spełnić to zachować standard dotyczący wystroju i wyposażenia lokalu zgodne z projektem - podkreśla Marcin Pertkiewicz.

Potencjalny Franczyzobiorca nie musi posiadać doświadczenia w prowadzeniu tego typu biznesu, ale musi mieć świadomość, że Franczyza oznacza budowanie spójnego wizerunku firmy, a przystępując do sieci niezbędne jest zaangażowanie franczyzodawcy aby odnieść sukces w biznesie jakim jest American Chinese Food.

Przygotowanie potraw American Chinese Food zostało ułatwione do maximum dzięki zastosowaniu koncentratów dostarczanych przez AMCF z których przygotowywane są gotowe sosy. Pozostaje tylko wysmażyć mięso, ugotować makaron i zapewnić miła, sprawną obsługę.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram