Progres - Narzędzia Profesjonalne wprowadza nową ofertę franczyzową

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Logo PROGRES - Energetyka

PROGRES – Narzędzia Profesjonalne, firma specjalizująca się w realizacji technicznego zaopatrzenia energetyki rozpoczyna budowę sieci partnerskiej pod nazwą PROGRES Energetyka. Uruchomienie programu sieciowego zbiegło się z 20-leciem istnienia firmy, która chce docelowo podpisać 6 umów franczyzowych.

Jak mówi Maciej Szewczykowski z Progres - Narzędzia Profesjonalne, w tym roku firma planuje podpisać 2 umowy dotyczące obsługi klientów z terenu o największym potencjale.

Najbardziej zależy nam na rozpoczęciu współpracy z franczyzobiorcami na terenie Dolnego i Górnego Śląska oraz Mazowsza. Pomimo długiej obecności na rynku nie mamy jeszcze podpisanych umów. Dopiero rozpoczynamy budowę sieci. Docelowo chcielibyśmy pozyskać sześciu franczyzobiorców – opowiada Maciej Szewczykowski.

Foto: Progres-NarzedziaTłumaczy, że celem firmy jest stworzenie systemu technicznego zaopatrzenia sektora energetycznego działającego pod nazwą PROGRES Energetyka, który będzie gwarantował klientom bliskość lokalnego partnera.

Nasz partner będzie korzystał z dwudziestoletniego doświadczenia firmy, kompetencji oraz znajomości rynku. Zaletą konceptu jest jego indywidualność, dystrybucja produktów niedostępnych poza siecią oraz funkcjonowanie w stabilnej i strategicznej branży. Działamy w sektorze, który docenia kompetencje swoich dostawców i jakość produktów. Oferta pozwala na sprzedaż towarów do wielu gałęzi branży (wytwarzanie, przesył energii, budowa elektrowni wiatrowych, koncerny energetyczne, przemysł itp.) – kontynuuje Maciej Szewczykowski.

Dodaje, że partnerzy firmy mogą liczyć na zaangażowanie franczyzodawcy i pomoc w uruchomieniu oddziału franczyzowego. W ramach opłaty wstępnej wraz z licencją otrzymują pakiet szkoleń produktowych i operacyjnych. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z Progres-Narzędzia Profesjonalne, sprawdźcie jej ofertę w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram