PROGRES Energetyka prześwietla kandydatów na franczyzobiorców 

Data dodania: 11 lipca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
PROGRES Energetyka prześwietla kandydatów na franczyzobiorców; Foto: PROGRES Energetyka

Rekrutacja kandydatów na franczyzobiorców w PROGRES Energetyka, która kilka miesięcy temu rozpoczęła budowę sieci sprzedaży idzie pełną parą. – Jesteśmy po kilku rozmowach, ale jeszcze bez umowy. Wynika to z faktu, że poruszamy się w dość niszowej branży. Jest to coś innego niż podawanie pizzy –  mówi w rozmowie z Franczyzawpolsce.pl Maciej Szewczykowski z PROGRES - Narzędzia Profesjonalne.

Większość potencjalnie zainteresowanych szuka „samograja” - może z niską stopą zwrotu, ale bez wysiłku. Jakiegoś cudu lub wolnej przestrzeni na rozwijanie biznesu, a właściwie biznesu, który będzie sam się kręcił w myśl zasady raz włożę potem będę tylko brał. W naszym przypadku zwrot może być bardzo szybki - nawet po kilku miesiącach od rozpoczęcia działalności. Jednak trzeba się w to bardzo zaangażować – tłumaczy.

Sieć partnerską PROGRES Energetyka buduje firma PROGRES - Narzędzia Profesjonalne, specjalizująca się w realizacji technicznego zaopatrzenia energetyki. Docelowo spółka chce podpisać 6 umów franczyzowych. W tym roku planuje podpisać dwie umowy partnerskie  dotyczące obsługi klientów z terenu o największym potencjale.

Najbardziej zależy nam na rozpoczęciu współpracy z franczyzobiorcami na terenie Dolnego i Górnego Śląska oraz Mazowsza. Pomimo długiej obecności na rynku nie mamy jeszcze podpisanych umów. Dopiero rozpoczynamy budowę sieci. Docelowo chcielibyśmy pozyskać sześciu franczyzobiorców – mówił nam wcześniej Maciej Szewczykowski.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram