Producent bram garażowych wchodzi we franczyzę

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 marca 2011
Kategoria:
Normstahl_Center

Normstahl_Center

Firma Normstahl planuje zbudować sieć salonów firmowych. Dwa pilotażowe punkty ruszą już w marcu. Będą one działały na zasadzie franczyzy.

Koncept adresowany jest do lokalnych dystrybutorów bram garażowych firmy Normstahl, jak również do właścicieli firm montażowych. Franczyzodawca zapewni swoim partnerom wsparcie zarówno w kwestii wyposażenia punktu, jaki i technik sprzedaży.

Normstahl pozyskał już dwóch pierwszy partnerów, którzy zdecydowali się uruchomić salony. Pierwszy z nich mieści się w Gdańsku i klientów zacznie przyjmować już podczas dni otwartych od 11 do 13 marca. Franczyzobiorcą tego punktu jest firma Gerto. Z kolei drugi punkt został zlokalizowany we Wrocławiu. Jego uroczyste otwarcie zaplanowano na 18 marca. Właścicielem tego centrum jest Tomasz Więcek z Lubania reprezentujący przedsiębiorstwo Elektra. Zarówno gdański, jak i wrocławski punkt sprzedaży będą oferowały bramy garażowe firmy Normstahl wraz z dodatkowymi akcesoriami ułatwiającymi korzystanie z garażu.

Normstahl_Center_-_bogata_ekspozycjaWyspecjalizowane centrum sprzedaży firmy Normstahl ma być sposobem na konkurencję z sieciami marketów i składów budowlanych. W firmowych punktach będzie dostępny największy wybór modeli bram i drzwi garażowych, a także automatyki i napędów. Nowo otwierane biura sprzedaży będą oferowały pełen zakres usług okołosprzedażowych.

– Chcemy, by Normstahl Center stał się siecią specjalistycznych punktów, oferującą bramy garażowe, automatykę oraz akcesoria do bram. Naszym celem jest stworzenie także biur doradczych, w których pracownicy pomogą dobrać rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów – wyjaśnia Michał Baranowicz, dyrektor zarządzający Normstahl Polska.

Marka Normstahl należy do spółki Cardo Garage Door AB z Grupy CARDO AB, jednego z największych producentów bram garażowych w Europie działającego na rynku od 60 lat. W ofercie Normstahl znajdują się bramy garażowe, napędy do bram garażowych i drzwi garażowe.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram