PRL Klub we franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 17 kwietnia 2012
Kategoria:
prl_klub

Na polskim rynku gastronomicznym pojawił się nowy koncept franczyzowy. Na partnerów zainteresowanych otwarciem lokalu w stylu lat 70. i 80. czekają właściciele działającego w Łodzi PRL Klubu, którzy opracowali właśnie ofertę franczyzową.

W planach rozwoju sieci PRL Klub jest otwieranie lokali w dużych, polskich miastach m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Bełchatowie.

- Sądząc po doświadczeniu w prowadzeniu lokalu w Łodzi, widzimy duży potencjał rozwojowy. Naszymi Klientami są studenci, ale i osoby w wieku 30 – 40 lat, które z sentymentem patrzą na lata swojej młodości – mówi Mateusz Beda, współwłaściciel PRL Klubu.

Przewidywana suma inwestycji wynosi 35 tys. zł przy lokalu ok. 100 mkw. Franczyzodawca nie pobiera wstępnej opłaty franczyzowej, natomiast miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1,2 tys. zł. Podstawowe wymagania sieci wobec kandydatów na franczyzobiorców to: sala konsumpcyjna w lokalu o powierzchni min. 95 mkw. oraz zaangażowanie osobiste franczyzobiorcy. Nie jest wymagane doświadczenie w branży gastronomicznej.

Właściciele PRL Klubu oferują specjalną promocję dla wszystkich, którzy podpiszą umowę do 1 sierpnia br. Przez pierwsze 3 miesiące zostaną oni zwolnieni z opłaty franczyzowej.

- Nostalgia za PRL-em przybiera niekiedy dziwne postaci. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że PRL Kluby nie będą doskonałą kopią lokali gastronomicznych z czasów poprzedniego ustroju, i że oferta i obsługa w tych lokalach będzie jednak odpowiadać standardom aktualnie obowiązującym w branży gastronomicznej – komentuje Andrzej Krawczyk z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram