Primark wchodzi do Polski

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 lipca 2018
Kategoria:
Foto: Primark

Jak podaje dziennik „Puls Biznesu” odzieżowy gigant wywodzący się z Irlandii szuka lokali na swoje sklepy w naszym kraju.

Pogłoski o możliwości robienia przez Polaków zakupów w sklepach z tanią odzieżą i akcesoriami krążyły na rynku od ubiegłego roku kiedy to na Facebooku pojawił się fanpage "Otwarcie Primark w Polsce". Primark jednak konsekwentnie dementował te informacje.

Jednak z informacji uzyskanych przez „Puls Biznesu” wynika, że obecnie sieciówka negocjuje najem pierwszych lokali w naszym kraju. Pod uwagę brane są podobno cztery adresy. Jeden z nich to będąca jeszcze w budowie Galeria Młociny w Warszawie, drugi to lokalizacja po jednym z marketów budowlanych w Krakowie.

Primark odmówił komentarza. Zasłonił się tym, że znajduje się w strukturze spółki notowanej na giełdzie i w związku z tym nie komentuje "spekulacji" dotyczących przyszłych otwarć – podaje „PB”.

Ewentualne pojawienie się sieci w naszym kraju niewątpliwie ucieszyłoby polskich klientów. Byłaby to też jedna z  niewielu w ostatnim czasie pozytywnych informacji na temat wejść marek odzieżowych na polski rynek. Niedawno informowaliśmy, że nasz kraj zdecydowała się opuścić marka Aldo. A wcześniej taką decyzję podjęły marki Marks&Spencer, American Eagle Outfitters, GAP, River Island, Topshop, Wallis, Dorothy Perkins, Jackpot & Cottonfield czy Mothercare.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram