Franczyza w Polsce

Nasze Lodziarnie

TAJSKIE LODY - OTWÓRZ BIZNES RAZEM Z NAMI!

Oferujemy Państwu całkowitą nowość na polskim rynku!


Lody tajskie są oparte na naturalnych składnikach, co sprawia, że ich smak jest niepowtarzalny. Stworzona przez nas oferta franczyzowa jest bardzo elastyczna. Dzięki temu dużo łatwiej jest znaleźć odpowiedni lokal, spełniający również Państwa oczekiwania i dopasowany do Państwa możliwości  finansowych.

O nas

O nas

P.P.H.U. „WOJTEX” to największy i dynamicznie rozwijający się operator systemów franczyzowych w Polsce. Obecnie jesteśmy właścicielem 7 znanych konceptów gastronomicznych takich jak:

 • sieć pizzerii Biesiadowo,
 • sieć Crazy Piramid Pizza,
 • sieć restauracji Western Chicken,
 • sieć kawiarni Coffeeloffee,
 • sieć mobilnych smażalni Rybkodajnia,
 • sieć lodziarni TaiROLL
 • sieć Western Tortilla.

Obecnie na terenie Polski z sukcesem funkcjonuje ponad 120 lokali naszych marek. Co roku nasze koncepty zajmują wysokie pozycje w rankingach biznesowych i gastronomicznych. Jesteśmy laureatami nagród takich jak: Laur Konsumenta, Gazele Biznesu, Firma Roku, Jakość Roku, POLISH PRODUCT itp. Natomiast w 2015 roku otrzymaliśmy statuetkę Luksusowej Marki Roku 2015, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług.

Opis systemu

Opis systemu franczyzowego

Tairoll, to doskonała okazja, aby rozpocząć własny biznes. Sieć lodziarni Tairoll, to franczyza, która przygotowała dla swoich partnerów bardzo korzystne warunki współpracy. Lodziarnie Tairoll oferują swoim Klientom bardzo rozbudowane menu, pełne smakowitych propozycji. W naszej ofercie znajdują się nie tylko tradycyjne tajskie lody, ale i wspaniałe gofry bubble, świeże soki owocowe oraz inne desery.<br /><br />Stworzona przez nas oferta franczyzowa jest bardzo elastyczna. Dzięki temu dużo łatwiej jest znaleźć odpowiedni lokal, spełniający również Państwa oczekiwania i dopasowany do Państwa możliwości finansowych.

Sieć lodziarni Tairoll może być rozwijana jako:

 • Wyspa w Galerii Handlowej,
 • Okienko podawcze,
 • Lokal stacjonarny,
 • Przyczepa gastronomiczna.

WSPARCIE

Bezpłatne szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnego biznesu oraz pracy w gastronomii. Wsparcie profesjonalnej kadry menadżerskiej na każdym etapie współpracy.

Zapewniamy także kompleksowe zaopatrzenie lodziarni w produkty o wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach z własnej, firmowej hurtowni.

Korzyści ze współpracy

Korzyści ze współpracy

Marzysz o własnej lodziarni? Jesteś przedsiębiorczy i chcesz osiągnąć sukces? Pomożemy zrealizować twój cel.
Partnerem franczyzowym Tairoll może zostać każdy, kto jest przedsiębiorczy i pozytywnie nastawiony na prowadzenie własnego biznesu z sukcesem. Nie wymagamy doświadczenia w branży. Oferujemy bezpłatne szkolenia, które przygotują Ciebie oraz Twój personel do pracy w lodziarni. Ponadto przez cały okres współpracy możesz liczyć na pomoc i profesjonalne wsparcie naszego zespołu Managerów.
Uwierz w swój sukces i dołącz do grona usatysfakcjonowanych właścicieli lodziarni Tairoll już dziś.
Zapraszamy do kontaktu!


Oczekiwania wobec Partnera

Oczekiwania wobec Partnera

LODY TAJSKIE - JAK ZACZĄĆ?

Sieć lodziarni TaiRoll może być rozwijana jako:

 • Wyspa w galerii handlowej
 • Okienko podawcze
 • Lokal stacjonarny
 • Przyczepa gastronomiczna

LODY TAJSKIE – WYSPA W GALERII HANDLOWEJ

Już nawet na 8 m2 można otworzyć doskonale prosperujące miejsce, które przyciągnie i zachęci klientów klimatem i panującą atmosferą. Co więcej, spowoduje, że będą wracać!

Koszt inwestycji zaczyna się już od 18 650 zł.

LODY TAJSKIE – OKIENKO PODAWCZE

uż nawet na 8 m2 można rozpocząć prowadzenie swojej własnej lodziarni serwującej poza lodami również gofry, rurki z kremem, napoje i wiele innych przepysznych deserów.

Koszt inwestycji zaczyna się już od 18 650 zł.

LODY TAJSKIE – LOKAL STACJONARNY

Nasza oferta przewiduje możliwość otworzenia lodziarni serwującej lody oraz pozostałego menu pod marką TaiRoll. Minimalna powierzchnia takich lokali to 40 m2. Taka wielkość lokalu pozwala na wprowadzenie całego menu oraz wyposażenia go w stoliki i krzesła, które zapewnią Gościom wygodę i komfort spotkania.

Koszt inwestycji zaczyna się już od 31 650 zł.

LODY TAJSKIE – PRZYCZEPA GASTRONOMICZNA

Oferujemy Państwu w pełni wyposażoną przyczepę gastronomiczną, która doskonale sprawdzi się jako mobilny punkt sprzedaży lodów. Może również służyć jako stacjonarny punkt dystrybucji lodów. Przyczepa, która do Państwa trafia, jest w pełni ologowana i przygotowana tak, aby od razu można
z niej było serwować desery z naszego menu.

Koszt inwestycji zaczyna się już od 29 000 zł.

Potencjalny zysk na poziomie 57 050 zł miesięcznie.

Zyski na takim poziomie możliwe są tylko w punktach o dużym ruchu pieszych lub w galeriach handlowych, bardzo dobrymi lokalizacjami są punkty w miejscowościach turystycznych.

Jak widać biznes ten wygląda bardzo dobrze istniej możliwość zwrotu inwestycji już po kilku dniach.

Kontakt

Kontakt

Wojciech Goduński

PPHU Wojtex

Złotniki 11

99-205 Dalików

e-mail: wojxxx1@wp.pl
tel. kontaktowy: 792 433 601
www.tairoll.pl

Lokalizacja: duże i małe miastaSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 19.06.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 12.06.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 05.06.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą