Franczyza w Polsce

Otwórz z nami biznes

Stań się częścią sprawdzonego systemu franczyzowego!


Marzysz o własnej pizzerii, ale nie masz wystarczającej liczby pracowników? Z nami możesz otworzyć swój biznes dysponując zaledwie dwuosobowym personelem. Specjalnie dla franczyzobiorców dział naszych specjalistów stworzył ofertę otwarcia pizzerii przy minimalnej ilości zatrudnionego personelu przy niewielkim nakładzie finansowym. Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwierania lokalu, jak i prowadzenia działalności. Stworzyliśmy najatrakcyjniejsze warunki na rynku - Speedy Romano zostało stworzone z myślą o realizacji zamówień wyłącznie „na dowóz”. Obniża to koszty związane z przystosowaniem powierzchni stricte restauracyjnej. Franczyzobiorcy, którzy zadeklarują współpracę na 5 lat, otrzymają sprzęt niezbędny do funkcjonowania pizzerii za jedyne 1 zł miesięcznie przy minimum lokalowym 25m2, a opłata franczyzowa wyniesie jedyne 4% od obrotu miesięcznie. Franczyzodawca jak w przypadku wszystkich swoich konceptów nie pobiera opłaty licencyjnej oraz wstępnej, a co więcej zapewnia bezpłatne dostawy z w pełni zatowarowanej hurtowni. Franczyzobiorca może liczyć na darmowe szkolenia personelu. Prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości, w bardzo korzystnych cenach produkty niezbędne do tworzenia pozycji z menu. Jeśli posiadasz lokal o powierzchni 25 m2, ale boisz się ryzyka związanego z wejściem w biznes, z nami możesz być bezpieczny o swój sukces. Stań się częścią pewnego biznesu gastronomicznego. Speedy Romano to koncept przystępny dla każdego, współpracę z nami może rozpocząć każdy. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje personel do prowadzenia własnej gastronomii. Ponadto oferujemy Ci pełne wsparcie profesjonalnych managerów na każdym etapie współpracy.

O nas

O nas

P.P.H.U. „WOJTEX” to największy i dynamicznie rozwijający się operator systemów franczyzowych w Polsce. Obecnie jesteśmy właścicielem 7 znanych konceptów gastronomicznych takich jak:

  • sieć pizzerii Biesiadowo,
  • sieć Crazy Piramid Pizza,
  • sieć restauracji Western Chicken,
  • sieć kawiarni Coffeeloffee,
  • sieć mobilnych smażalni Rybkodajnia,
  • sieć Speedy Romano
  • sieć Western Tortilla.

Obecnie na terenie Polski z sukcesem funkcjonuje ponad 120 lokali naszych marek. Co roku nasze koncepty zajmują wysokie pozycje w rankingach biznesowych i gastronomicznych. Jesteśmy laureatami nagród takich jak: Laur Konsumenta, Gazele Biznesu, Firma Roku, Jakość Roku, POLISH PRODUCT itp. Natomiast w 2015 roku otrzymaliśmy statuetkę Luksusowej Marki Roku 2015, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług.

 

Opis systemu

Stań się częścią sprawdzonego systemu franczyzowego!Korzyści ze współpracy

Specjalnie dla franczyzobiorców dział naszych specjalistów stworzył ofertę otwarcia pizzerii przy minimalnej ilości zatrudnionego personelu przy niewielkim nakładzie finansowym. Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwierania lokalu, jak i prowadzenia działalności. Stworzyliśmy najatrakcyjniejsze warunki na rynku - Speedy Romano zostało stworzone z myślą o realizacji zamówień wyłącznie „na dowóz”.

Oczekiwania wobec Partnera

Oczekiwania wobec Partnera

Oczekiwania wobec Partnera Franczyzobiorcy, którzy zadeklarują współpracę na 5 lat, otrzymają sprzęt niezbędny do funkcjonowania pizzerii za jedyne 1 zł miesięcznie przy minimum lokalowym 25m2, a opłata franczyzowa wyniesie jedyne 4% od obrotu miesięcznie. Franczyzodawca jak w przypadku wszystkich swoich konceptów nie pobiera opłaty licencyjnej oraz wstępnej, a co więcej zapewnia bezpłatne dostawy z w pełni zatowarowanej hurtowni. Franczyzobiorca może liczyć na darmowe szkolenia personelu. Prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości, w bardzo korzystnych cenach produkty niezbędne do tworzenia pozycji z menu. Jeśli posiadasz lokal o powierzchni 25 m2, ale boisz się ryzyka związanego z wejściem w biznes, z nami możesz być bezpieczny o swój sukces. Stań się częścią pewnego biznesu gastronomicznego. Speedy Romano to koncept przystępny dla każdego, współpracę z nami może rozpocząć każdy. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje personel do prowadzenia własnej gastronomii. Ponadto oferujemy Ci pełne wsparcie profesjonalnych managerów na każdym etapie współpracy.

 

Kontakt

Kontakt

Wojciech Goduński

PPHU Wojtex

Złotniki 11

99-205 Dalików

e-mail: biuro@speedyromano.pl
tel. kontaktowy: 792 433 601
www.speedyromano.pl

Lokalizacja: duże i małe miastaKonsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą