Franczyza w Polsce

O firmie

O firmie

Western Tortilla

Sieć restauracji Western Chicken specjalizuje się w serwowaniu kurczaka w panierce. Kurczak z Western Chicken jest podawany tradycyjnie z frytkami bądź w pysznej tortilli, do wyboru na łagodnie lub na ostro. Panierowane kawałki kurczaka od podstaw powstają w kuchniach naszych restauracji, co gwarantuje wyjątkowy smak i aromat.

 

Kanapka Western Chicken

Western Chicken jest znaczącą i bardzo prężnie rozwijająca się siecią typu fast food działającą w całym kraju. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 29 lokali w systemie franczyzowym.

 

Warunki, jakie stwarzamy naszym franczyzobiorcom należą do najkorzystniejszych w kraju, przez co rozwój naszych sieci jest błyskawiczny. Naszym założeniem jest umożliwienie otworzenia przez franczyzobiorcę restauracji przy zaangażowaniu jak najmniejszych środków, co przekłada się na szybki zwrot inwestycji.

Opis systemu franczyzowego

Opis systemu franczyzowego

Naszym partnerem może zostać każdy, kto jest przedsiębiorczy, pozytywnie nastawiony, chce osiągnąć sukces, nie boi się nowych wyzwań oraz ciężkiej pracy. Nie wymagamy doświadczenia w branży.

Ponadto gwarantujemy:

  • brak opłaty licencyjnej
  • brak opłaty marketingowej
  • 100% wsparcia dla naszych partnerów na każdym etapie działania
  • sprawdzona i jednakowa dla wszystkich punktów sieci receptura
  • gotowy pomysł gwarantujący pewny zysk
  • miesięczna opłata franczyzowa w wysokości 800 zł niezależnie od obrotów.

Żeby otworzyć restaurację pod szyldem Western Chicken niezbędny jest lokal o powierzchni minimum 40-50 m2. Przewidywany koszt inwestycji zaczyna się od 30 tys. zł.

Przewidywana suma inwestycji

Przewidywana suma inwestycji

Przewidywany koszt inwestycji zaczyna się od 30 tys. zł w lokal o powierzchni 40-50 m2. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 800 zł niezależnie od obrotów.

Nie pobieramy opłaty wstępnej.

Nasze restauracje

Nasze restauracje

Jeden z lokali Western Chicken

W chwili obecnej mamy 29 lokali. Zapraszamy na naszą stronę www.westernchicken.pl, gdzie znajdziecie Państwo najbardziej aktualne informacje o naszej sieci.

 

Kontakt

Kontakt

PPHU WOJTEX – SIEDZIBA FIRMY

Adres: Złotniki 11

Kod pocztowy: 99-205

Miasto: Dalików

Email: w.godunski@wojtex.net

Wojciech Goduński
Właściciel sieci
 
tel. 792-433-601 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą