Franczyza w Polsce

O firmie

O firmie

Pierwsze kroki w biznesie stawialiśmy we własnej pizzerii wyposażonej w 200 miejsc siedzących. Pizzeria ta w błyskawicznym tempie zyskała na popularności. Nierzadko dochodziło do sytuacji, w których klienci czekali na wolny stolik. Nasz lokal zwrócił uwagę osób, które chciały otworzyć restaurację o podobnym charakterze. W odpowiedzi na ich zapotrzebowanie, powstało pięć kolejnych lokali w Łodzi, które na wzorzec naszej restauracji uruchomione zostały przez zewnętrznych inwestorów z naszą pomocą. Nadal nie był to jeszcze etap franczyzy. Zważywszy na błyskawiczny rozwój naszych pizzerii, postanowiliśmy otworzyć hurtownię, która po dzień dzisiejszy zapewnia niezbędne zaopatrzenie do wyrobu m. in. pizzy. Kolejnym krokiem było podjęcie decyzji o franczyzie. Po przedstawieniu oferty potencjalnym franczyzobiorcom, nastąpił szybki rozwój sieci Pizzerii Biesiadowo. W 2009 roku otworzyliśmy 30 pizzerii, a w 2010 kolejne 30. Obecnie z powodzeniem funkcjonuje ponad 100 lokali!

Charakterystyczną cechą naszej sieci jest wystrój inspirowany polską tradycją – drewniane ławy, malowidła przedstawiające dawne krajobrazy oraz wiele innych dominujących elementów rodem ze staropolskiej chaty.

Charakterystycznym elementem, który stał się wyznacznikiem popularności sieci Pizzerii Biesiadowo jest największa pizza w rozmiarze aż 57 cm.

Sieć pizzerii Biesiadowo swój wyjątkowy i niepowtarzalny smak potraw zawdzięcza produktom wprost z naszej hurtowni, która zaopatruje wszystkie lokale, w niezbędne produkty, potrzebne do stworzenia najsłynniejszej potrawy świata. Każda pizzeria działająca pod naszym szyldem wytwarza pizzę o niemal identycznym smaku.

Pizzerie Biesiadowo działają w systemie franczyzowym od końca 2008 roku. Lokale naszej sieci są w większości regionów Polski. Aktualnie poszukujemy Franczyzobiorców na terenie Polski, a także Masterfranczyzobiorców poza granicami naszego kraju.


Dzięki naszym klientom zostaliśmy wyróżnieni wieloma nagrodami takimi jak:

 • Jakość Roku 2011
 • Jakość Roku 2012 w kategorii Usługa Roku
 • Jakość Roku 2013 – Złoto
 • Laur Konsumenta 2010 w kategorii Odkrycie Roku
 • Laur Konsumenta 2012 w kategorii Odkrycie Roku
 • Złoty Laur Konsumenta 2013
 • Złoty Laur Konsumenta 2014
 • EuroRenoma 2013
 • Najwyższa Jakość Quality International 2013

Opis systemu franczyzowego

Opis systemu franczyzowego

Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią pizzerii. Popularność zyskaliśmy dzięki wielkiej pizzy o średnicy 57 cm, serwowanej w pizzeriach działających pod naszym szyldem. Posiadamy najkorzystniejszy w Polsce system franczyzowy. Wysokość inwestycji w lokal zaczyna się od 44 tys. zł – dzięki temu zwrot kosztów jest błyskawiczny.

Franczyzobiorcy, którzy jako pierwsi otworzyli lokale pod naszą marką, poszerzyli swój biznes o kolejne pizzerie, co dowodzi, że inwestycja jest naprawdę opłacalna.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwarcia pizzerii oraz w trakcie prowadzenia działalności. Franczyzobiorca może liczyć na darmowe szkolenia personelu. Prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje wyjątkowe produkty wysokiej jakości w bardzo korzystnych cenach.

 

 

Przewidywana suma inwestycji

Przewidywana suma inwestycji

 

Przy powierzchni około 70 m2, suma inwestycji zaczyna się od 44 tys. zł. Nie pobieramy opłaty licencyjnej oraz marketingowej. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1000 zł.

Podstawowe wymagania

 • Lokal minimum 70 m2,
 • Zaangażowanie własne i chęć współpracy,
 • Nie wymagamy doświadczenia gastronomicznego

Nasze pizzerie

Nasze pizzerie

 W chwili obecnej mamy ponad 100 lokali w całej Polsce. Zapraszamy na naszą stronę www.biesiadowo.pl, gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje o naszej sieci.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Kontakt

Kontakt

PPHU WOJTEX – SIEDZIBA FIRMY

Adres: Złotniki 11

Kod pocztowy: 99-205

Miasto: Dalików

Wojciech Goduński
Właściciel sieci
 
tel. 792-433-601 

Email: w.godunski@wojtex.net

 
Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą