Pralnia chemiczna - 3 kroki z SOVRANA

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 maja 2015
Kategoria:
Fot.: pixabay.com

Fot.: pixabay.com

Pralnia to biznes dla każdego. Chociaż na pierwszy rzut oka takie właśnie hasło brzmi nieco na wyrost, to z firmą SOVRANA każdy, kto tylko zdecyduje się na taką inwestycje może liczyć na sukces. Pralnia kojarzy się z drogim sprzętem, skomplikowanymi urządzeniami, które kosztują bardzo dużo i które są poza zasięgiem przeciętnego biznesmena. Ale tak nie jest. SOVRANA ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Dzięki naszym konsultacjom i doradztwu założenie pralni będzie bardzo proste.

Trzeba tylko odpowiedzieć sobie na trzy pytania, które zdefiniują koszty inwestycji.

Specjalizacja

Jednym z pierwszych elementów biznesplanu w zakładaniu pralni powinno by udzielenie odpowiedzi na pytanie, dla kogo chcemy otworzyć pralnię. Czy nastawiamy się na specjalizację, czy też na założenie zakład, który będzie bardziej ogólnodostępny? To pozwoli SOVRANA wybrać odpowiedni sprzęt, a to sprawi, że łatwe będzie oszacowanie jak duża inwestycja jest potrzeba.

Lokalizacja

Dobór lokalu jest kluczowy na pierwszym etapie planowania własnej pralni. To właśnie dostępne miejsce w dużej mierze zdefiniuj nie tylko, kto może być potencjalnym klientem, ale też jaki sprzęt będzie potrzebny. SOVRANA dzięki doświadczeniu swoich pracowników pomoże w jego odpowiednim doborze, zarówno przed założeniem pralni jak i w trakcie jej ewentualnej modyfikacji.

Profesjonalizacja

SOVRANA oferuje w pełni profesjonalne narzędzie i sprzęt, który sprawi, że powstający zakład będzie w pełni profesjonalny. 15 lat w branży to właśnie gwarantuje. SOVRANA współpracuje np. z TREVIL, światowym liderem w dostarczaniu systemów pralnicznych. Są one wykorzystywane też na szeroką skalę w przemyśle odzieżowym, przez producentów ubrań, wszędzie tam gdzie ważna jest wysoka jakość i precyzja. Sprzęt tej firmy oferowany przez SOVRANA to jedna z gwarancji tego, że wyposażenie nowego zakładu będzie w pełni profesjonalne.

SOVRANA ma ponad 15 lat doświadczenie w trudnej i bardzo konkurencyjnej branży pralniczej. Doskonale zdajmy sobie sprawę, że pierwsze kroki w tej właśnie branży mogą być bardzo trudne. Dlatego właśnie oferujemy naszym klientom kompleksowe doradztwo – od pierwszych kroków projektowych po modyfikacji istniejących i pracujących zakładów. Z SOVRANA założenie nowej pralni będzie bardzo proste.

Sovrana.pl logo

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram